Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46516751・Mierové námestie 940/1, 924 01 Galanta・Založené 2012
Obrat 2025
85 tis. €
−29 %Zisk 2025
9 296 €
+88 %Aktíva
163 tis. €
−7,1 %Vlastný kapitál
39 tis. €
+32 %Zadlženosť
76,3 %
−7,0 ppHrubá marža
43,0 %
+35 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,9 %
+6,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,7 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
24,1 %
+7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,11
−74 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+61 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,3 %
−13 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−69 tis. €
−42 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 85 tis. € | 84 tis. € | 99 tis. € | 85 tis. € |
| Pridaná hodnota | 19 tis. € | 15 tis. € | 8 223 € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 85 tis. € | 88 tis. € | 120 tis. € | 85 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 583 € | 517 € | 4 956 € | 9 296 € |
| Daň z príjmov | 225 € | 239 € | 1 471 € | 1 064 € |
| Daň z príjmov splatná | 225 € | 239 € | 1 471 € | 1 064 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 92 tis. € | 86 tis. € | 175 tis. € | 163 tis. € |
| Neobežný majetok | 70 tis. € | 64 tis. € | 140 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 70 tis. € | 64 tis. € | 140 tis. € | 154 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 20 tis. € | 22 tis. € | 35 tis. € | 8 392 € |
| Zásoby | 3 888 € | 3 888 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 7 913 € | 12 tis. € | 7 139 € | 5 545 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 530 € | 6 259 € | 28 tis. € | 2 847 € |
| Časové rozlíšenie | 736 € | 537 € | 1 082 € | 764 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 92 tis. € | 86 tis. € | 175 tis. € | 163 tis. € |
| Vlastné imanie | 24 tis. € | 24 tis. € | 29 tis. € | 39 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € | 1 800 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 17 tis. € | 18 tis. € | 23 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 583 € | 517 € | 4 956 € | 9 296 € |
| Záväzky | 68 tis. € | 62 tis. € | 146 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 13 tis. € | 6 743 € | 2 989 € |
| Krátkodobé záväzky | 47 tis. € | 49 tis. € | 84 tis. € | 78 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 56 tis. € | 44 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 226 € | 0 € | 25 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Adresa Dolné Saliby 720, 92502 Dolné Saliby, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.