Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Zrušená od utorok 26. februára 2019

Construction Support Slovakia s. r. o. v likvidácii

Finančný profil firmyIČO 46519459Mateja Bela 8, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré MestoZaložené 2012

Obrat 2018

0

IČO
46519459
DIČ
IČ DPH
Sídlo
Construction Support Slovakia s. r. o. v likvidáciiMateja Bela 8 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
štvrtok 9. februára 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Bratislava I, Sro/79041/B
Dátum zániku
utorok 26. februára 2019

Zisk 2018

−4 781 €

−234 %

Aktíva

6 516 €

−60 %

Vlastný kapitál

5 516 €

−46 %

Zadlženosť

15,4 %

−21 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−234 %
−480 €2 218 €0 €3 559 €−4 781 €20142015201620172018

Tržby

0 €0 €0 €0 €0 €20142015201620172018

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

ROA

-73,4 %

−95 pp

Rentabilita aktív

ROE

-86,7 %

−121 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

6,52

+112 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−4 781 €

−227 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

−5,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

5 516 €

−49 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

Úročený dlh

0 €

Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci

Čistý dlh

−5 008 €

+0,9 %

Úročený dlh − finančné účty − krátkodobý finančný majetok

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

0 €20146 €20150 €20160 €20170 €2018

Výkaz ziskov a strát

Položka2015201620172018
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru0 €0 €0 €0 €
Pridaná hodnota−516 €−1 167 €−1 037 €−2 247 €
Výnosy z hospodárskej činnosti6 €0 €0 €0 €
Výsledok hospodárenia po zdanení2 218 €0 €3 559 €−4 781 €
Daň z príjmov480 €480 €192 €0 €
Daň z príjmov splatná480 €480 €192 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok6 516 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie5 516 €
  • Záväzky1 000 €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2015201620172018
Majetok celkom11 tis. €12 tis. €16 tis. €6 516 €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok11 tis. €12 tis. €16 tis. €6 516 €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 485 €6 210 €11 tis. €1 508 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty6 845 €5 437 €5 055 €5 008 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2015201620172018
Spolu vlastné imanie a záväzky11 tis. €12 tis. €16 tis. €6 516 €
Vlastné imanie6 738 €6 738 €10 tis. €5 516 €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €178 €
HV minulých rokov−480 €1 738 €1 738 €5 119 €
HV za účtovné obdobie po zdanení2 218 €0 €3 559 €−4 781 €
Záväzky4 592 €4 909 €5 856 €1 000 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky4 042 €4 359 €5 256 €1 000 €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €550 €600 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €192 €0 €20142015201620172018
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiNeuvedené
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • čistiace a upratovacie služby,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • prenájom hnuteľných vecí,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu,Platné štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

0 aktívnych z 3
  • Johannes LuxZaniknuté
    Likvidátorpondelok 1. januára 2018 – utorok 26. februára 2019

    Adresa Allerheiligenplatz 13, 1200 Viedeň, Rakúska republika

  • Konateľštvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019

    Adresa Kellinggasse 9, 1150 Viedeň, Rakúska republika

  • Johannes LuxZaniknuté
    Konateľštvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019

    Adresa Allerheiligenplatz 13, 1200 Viedeň, Rakúska republika

Prepojené osoby

0 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019

    Adresa Kellinggasse 9, 1150 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Johannes LuxZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.štvrtok 9. februára 2012 – pondelok 25. februára 2019

    Adresa Allerheiligenplatz 13, 1200 Viedeň, Rakúska republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Bratislava I
Číslo zápisu
Sro/79041/B
Právny stav
Zaniknutá spoločnosť

Právne skutočnosti

7 zápisov z obchodného registra

  • utorok 26. februára 2019Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.1.2018 Vstup do likvidácie - popis: Rozhodnutie spoločníkov z dňa 16.11.2017 o zrušení spoločnosti bez právneho nástupcu a o vstupe do likvidácie. Skončenie likvidácie - dátum: 31.8.2018
  • utorok 26. februára 2019Právny dôvod výmazu zapísanej osoby z obchodného registra: Zapísaná osoba vymazaná z obchodného registra od: 26.2.2019 Právny dôvod výmazu: dobrovoľný výmaz
  • utorok 26. februára 2019Rozhodnutie spoločníkov mimo valného zhromaždenia dňa 08.10.2018 o schválení účtovnej závierky ku dňu skončenia likvidácie, konečnej správy likvidátora o priebehu likvidácie a návrhu na rozdelenie likvidačného zostatku. Obchodná spoločnosť Construction Support Slovakia s. r. o. v likvidácii, so sídlom Mateja bela 8, 811 06 Bratislava, IČO: 46 519 459, zapísaná v odd. Sro, vl. č. 79041/B sa z obchodného registra v y m a z u j e v celom rozsahu.
  • utorok 26. februára 2019Zrušenie spoločnosti: Právny dôvod zrušenia: Rozhodnutím spoločníkov o zrušení obchodnej spoločnosti podľa § 68 ods.3 písm. b) Obchodného zákonníka.
  • pondelok 1. januára 2018Likvidácia: Vstup do likvidácie - dátum: 1.1.2018 Vstup do likvidácie - popis: Rozhodnutie spoločníkov z dňa 16.11.2017 o zrušení spoločnosti bez právneho nástupcu a o vstupe do likvidácie.
  • piatok 25. júla 2014Zápisnica zo zasadnutia valného zhromaždenia spoločnosti o zmene sídla spoločnosti zo dňa 16.07.2014.
  • štvrtok 9. februára 2012Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 12.01.2012 v zmysle ust. § 105 - 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
Construction Support Slovakia s. r. o. v likvidácii

Sídlo spoločnosti

Construction Support Slovakia s. r. o. v likvidácii

Mateja Bela 8, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.