Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46526463・Šenkvická cesta 3, 90201 Pezinok・Založené 2012
Obrat 2024
529 tis. €
−6,7 %Zisk 2024
−7 614 €
+17 %Aktíva
61 tis. €
−30 %Vlastný kapitál
43 tis. €
−15 %Zadlženosť
29,2 %
−12 ppHrubá marža
0,8 %
+1,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,4 %
+0,2 ppZisk / výnosy
ROA
-12,5 %
−1,9 ppRentabilita aktív
ROE
-17,7 %
+0,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,96
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 774 €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-101,7 %
−102 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
−11 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,49 mil. € | 1,25 mil. € | 567 tis. € | 529 tis. € |
| Pridaná hodnota | 26 tis. € | 12 tis. € | −873 € | 4 303 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,49 mil. € | 1,25 mil. € | 567 tis. € | 529 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 17 tis. € | −255 € | −9 172 € | −7 614 € |
| Daň z príjmov | 2 787 € | 755 € | 0 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 150 tis. € | 102 tis. € | 87 tis. € | 61 tis. € |
| Neobežný majetok | 18 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 8 333 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 18 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € | 8 333 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 132 tis. € | 87 tis. € | 75 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 160 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 39 tis. € | 1 104 € | 11 tis. € | 447 € |
| Finančné účty | 73 tis. € | 66 tis. € | 44 tis. € | 32 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 150 tis. € | 102 tis. € | 87 tis. € | 61 tis. € |
| Vlastné imanie | 60 tis. € | 60 tis. € | 51 tis. € | 43 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 37 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 17 tis. € | −255 € | −9 172 € | −7 614 € |
| Záväzky | 90 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 18 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 90 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 18 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 13 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Vinohradnícka 730/38, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Mojmírová 1161/8, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Dvory 1951/26, 02001 Púchov, Slovenská republika
Adresa Vinohradnícka 730/38, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Dvory 1951/26, 02001 Púchov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.