Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46532587・Prešovská 156/19, 94911 Nitra・Založené 2012
Obrat 2021
277 tis. €
+2,7 %Zisk 2021
−8 642 €
−266 %Aktíva
193 tis. €
−19 %Vlastný kapitál
40 tis. €
−18 %Zadlženosť
79,2 %
−0,3 ppHrubá marža
29,6 %
−11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-3,1 %
−5,1 ppZisk / výnosy
ROA
-4,5 %
−6,7 ppRentabilita aktív
ROE
-21,5 %
−32 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,72
+6,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−8 642 €
−201 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−39 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
48 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 78 tis. € | 205 tis. € | 250 tis. € | 264 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 108 tis. € | 102 tis. € | 78 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 80 tis. € | 224 tis. € | 269 tis. € | 277 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −16 tis. € | 25 tis. € | 5 206 € | −8 642 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 323 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 47 tis. € | 257 tis. € | 237 tis. € | 193 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 176 tis. € | 129 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 176 tis. € | 129 tis. € | 79 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 35 tis. € | 81 tis. € | 108 tis. € | 114 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 080 € | 64 tis. € | 91 tis. € | 81 tis. € |
| Finančné účty | 27 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € | 33 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 47 tis. € | 257 tis. € | 237 tis. € | 193 tis. € |
| Vlastné imanie | 9 423 € | 44 tis. € | 49 tis. € | 40 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV minulých rokov | −42 tis. € | −58 tis. € | −33 tis. € | −28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −16 tis. € | 25 tis. € | 5 206 € | −8 642 € |
| Záväzky | 38 tis. € | 213 tis. € | 188 tis. € | 153 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 245 € | 10 tis. € | 109 tis. € | 74 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 35 tis. € | 190 tis. € | 67 tis. € | 66 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 12 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € |
| Rezervy | 2 447 € | 1 221 € | 1 089 € | 1 674 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Kalinčiakova 6027/13, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Prešovská 156/19, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Prešovská 156/19, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kapitulská 12, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Prešovská 156/19, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Kapitulská 12, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Prešovská 156/19, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.