Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46534954・Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2012
Obrat 2024
1,92 mil. €
+583 %Zisk 2024
3 074 €
−81 %Aktíva
446 tis. €
+688 %Vlastný kapitál
24 tis. €
+15 %Zadlženosť
94,6 %
+32 ppHrubá marža
0,5 %
−6,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,2 %
−5,5 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
−27 ppRentabilita aktív
ROE
12,7 %
−62 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,06
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
6 914 €
−65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
55,5 %
+35 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
24 tis. €
+15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
67,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 48 tis. € | 147 tis. € | 281 tis. € | 1,92 mil. € |
| Pridaná hodnota | 3 594 € | 5 033 € | 20 tis. € | 8 770 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 48 tis. € | 147 tis. € | 281 tis. € | 1,92 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 387 € | 3 856 € | 16 tis. € | 3 074 € |
| Daň z príjmov | 91 € | 926 € | 4 132 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 44 tis. € | 30 tis. € | 57 tis. € | 446 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 30 tis. € | 57 tis. € | 446 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 15 tis. € | 27 tis. € | 42 tis. € | 412 tis. € |
| Finančné účty | 29 tis. € | 2 740 € | 15 tis. € | 34 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 44 tis. € | 30 tis. € | 57 tis. € | 446 tis. € |
| Vlastné imanie | 1 444 € | 5 301 € | 21 tis. € | 24 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −6 943 € | −3 555 € | 301 € | 16 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 387 € | 3 856 € | 16 tis. € | 3 074 € |
| Záväzky | 42 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 422 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 42 tis. € | 24 tis. € | 36 tis. € | 422 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
47 registrovaných činností
Adresa Dukelská 1391/35, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Dolná 57/80, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Mateja Bela 2462/28, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Mateja Bela 2462/28, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Dukelská 1391/35, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Dolná 57/80, 90001 Modra, Slovenská republika
Adresa Mateja Bela 2462/28, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
P-ŠPORT, s. r. o.
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.