Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46542191・Javorinská 7265/2b, 91101 Trenčín・Založené 2012
Obrat 2025
2 087 €
−73 %Zisk 2025
−2 089 €
−162 %Aktíva
11 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
−1 134 €
−219 %Zadlženosť
110,2 %
+18 ppHrubá marža
-27,7 %
−81 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-100,1 %
−143 ppZisk / výnosy
ROA
-18,9 %
−45 ppRentabilita aktív
ROE
184,2 %
−171 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,91
−16 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 749 €
−147 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,4 %
−29 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−1 132 €
−218 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-8,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 15 tis. € | 6 106 € | 7 818 € | 2 087 € |
| Pridaná hodnota | 2 893 € | 1 893 € | 4 135 € | −577 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 6 106 € | 7 818 € | 2 087 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 770 € | 1 598 € | 3 392 € | −2 089 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 9 198 € | 8 946 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 198 € | 8 946 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 3 986 € | 7 257 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 198 € | 4 960 € | 5 787 € | 11 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 9 198 € | 8 946 € | 13 tis. € | 11 tis. € |
| Vlastné imanie | −4 036 € | −2 437 € | 955 € | −1 134 € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −6 806 € | −4 035 € | −2 437 € | 955 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 770 € | 1 598 € | 3 392 € | −2 089 € |
| Záväzky | 13 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 2 € | 2 € | 2 € |
| Krátkodobé záväzky | 13 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Bazovského 2744/6, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Bazovského 2744/6, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Bazovského 2744/6, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Bazovského 2744/6, 91108 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.