Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46549714・Śvantnerova 11, 84101 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2024
17 tis. €
−45 %Zisk 2024
4 740 €
+590 %Aktíva
6 334 €
−8,0 %Vlastný kapitál
−19 tis. €
+20 %Zadlženosť
396,1 %
−45 ppHrubá marža
50,1 %
+32 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
27,3 %
+25 ppZisk / výnosy
ROA
74,8 %
+65 ppRentabilita aktív
ROE
-25,3 %
−22 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,40
−32 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 085 €
+640 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,8 %
+6,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−6 615 €
−43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 688 € | 6 153 € | 31 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 703 € | 817 € | 5 668 € | 8 715 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 706 € | 6 269 € | 32 tis. € | 17 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 589 € | −3 427 € | 687 € | 4 740 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 345 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 038 € | 3 932 € | 6 883 € | 6 334 € |
| Neobežný majetok | 5 029 € | 2 615 € | 201 € | 1 916 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 5 029 € | 2 615 € | 201 € | 1 916 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 009 € | 1 317 € | 6 682 € | 4 418 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 405 € | 794 € | 1 178 € | 348 € |
| Finančné účty | 604 € | 523 € | 5 504 € | 4 070 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 038 € | 3 932 € | 6 883 € | 6 334 € |
| Vlastné imanie | −21 tis. € | −24 tis. € | −23 tis. € | −19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −23 tis. € | −26 tis. € | −29 tis. € | −28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 589 € | −3 427 € | 687 € | 4 740 € |
| Záväzky | 27 tis. € | 28 tis. € | 30 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 15 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 404 € | 404 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Švantnerova 1835/11, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Švantnerova 11, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Švantnerova 1835/11, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
Adresa Švantnerova 11, 84101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.