Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46552766・Kútniky 178, 92901 Kútniky・Založené 2012
Obrat 2025
27 tis. €
−82 %Zisk 2025
−7 923 €
−428 %Aktíva
53 tis. €
−27 %Vlastný kapitál
9 575 €
−45 %Zadlženosť
82,0 %
+6,1 ppHrubá marža
3,0 %
−22 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-29,2 %
−31 ppZisk / výnosy
ROA
-14,9 %
−18 ppRentabilita aktív
ROE
-82,7 %
−97 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,39
−27 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 583 €
−316 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,5 %
−36 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−20 tis. €
−9,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-9,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 159 tis. € | 165 tis. € | 145 tis. € | 23 tis. € |
| Pridaná hodnota | 27 tis. € | 20 tis. € | 36 tis. € | 702 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 162 tis. € | 165 tis. € | 150 tis. € | 27 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 692 € | 329 € | 2 418 € | −7 923 € |
| Daň z príjmov | 992 € | 900 € | 1 099 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 992 € | 900 € | 1 099 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 127 tis. € | 94 tis. € | 72 tis. € | 53 tis. € |
| Neobežný majetok | 54 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 54 tis. € | 39 tis. € | 51 tis. € | 40 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 73 tis. € | 55 tis. € | 21 tis. € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 49 tis. € | 37 tis. € | 11 tis. € | 5 772 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 18 tis. € | 10 tis. € | 7 222 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 382 € | 251 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 127 tis. € | 94 tis. € | 72 tis. € | 53 tis. € |
| Vlastné imanie | 15 tis. € | 15 tis. € | 17 tis. € | 9 575 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 8 559 € | 9 251 € | 9 581 € | 12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 692 € | 329 € | 2 418 € | −7 923 € |
| Záväzky | 112 tis. € | 79 tis. € | 55 tis. € | 44 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 15 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 112 tis. € | 79 tis. € | 40 tis. € | 33 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Dunajský Klátov 635, 93021 Dunajský Klátov, Slovenská republika
Adresa Blažov 178, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Adresa Neuvedené, Neuvedené, Nešpecifikované
Adresa Lidér Tejed 303, 92901 Povoda, Slovenská republika
Adresa Blažov 178, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Adresa Dunajský Klátov 635, 93021 Dunajský Klátov, Slovenská republika
Adresa Blažov 178, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Adresa Blažov 178, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Adresa Lidér Tejed 303, 92901 Povoda, Slovenská republika
Adresa Blažov 178, 92901 Kútniky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.