Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46554190・Partizánska 22, 96501 Žiar nad Hronom・Založené 2012
Obrat 2017
58 tis. €
+59 %Zisk 2017
2 659 €
+69 %Aktíva
20 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
5 920 €
+81 %Zadlženosť
69,9 %
−10 ppHrubá marža
8,6 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,6 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
13,5 %
+3,8 ppRentabilita aktív
ROE
44,9 %
−3,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,93
−9,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 632 €
+43 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,8 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
19,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 33 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 56 tis. € |
| Pridaná hodnota | −6 005 € | 8 063 € | 8 560 € | 4 801 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 33 tis. € | 36 tis. € | 36 tis. € | 58 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −11 tis. € | 3 434 € | 1 576 € | 2 659 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 960 € | 973 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 960 € | 960 € | 973 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 21 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 895 € | 2 520 € | 1 145 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 895 € | 2 520 € | 1 145 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 4 669 € | 1 875 € | 1 875 € | 382 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 6 186 € | 5 804 € | 2 034 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 212 € | 8 241 € | 11 tis. € | 8 325 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 21 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € |
| Vlastné imanie | −1 749 € | 1 686 € | 3 262 € | 5 920 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 4 113 € | −6 748 € | −3 314 € | −1 739 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −11 tis. € | 3 434 € | 1 576 € | 2 659 € |
| Záväzky | 23 tis. € | 17 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 4 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 711 € | 5 396 € | 2 754 € | 3 987 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 10 tis. € | 8 856 € | 8 399 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 15 tis. € | 1 008 € | 1 240 € | 1 240 € |
| Rezervy | 0 € | 100 € | 100 € | 100 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kosorín 94, 96624 Kosorín, Slovenská republika
Adresa Kosorín 94, 96624 Kosorín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.