Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

RESTAURANT LV s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46555625Sv.Michala 4, 93401 LeviceZaložené 2012

Obrat 2025

1,01 mil. €

+78 %
IČO
46555625
DIČ
2023426097
IČ DPH
SK2023426097, podľa §4, registrácia od piatok 30. marca 2012
Sídlo
RESTAURANT LV s.r.o.Sv.Michala 4 93401 Levice
Dátum vzniku
utorok 21. februára 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Nitra, Sro/30971/N

Zisk 2025

73 tis. €

+760 %

Aktíva

511 tis. €

+20 %

Vlastný kapitál

309 tis. €

+31 %

Zadlženosť

39,5 %

−4,9 pp

Hrubá marža

26,3 %

+1,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+760 %
2 519 €−611 €10 tis. €−275 tis. €−109 tis. €−102 tis. €−97 tis. €−34 tis. €−210 tis. €374 €8 494 €73 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+78 %
233 tis. €297 tis. €689 tis. €1,19 mil. €815 tis. €400 tis. €218 tis. €184 tis. €289 tis. €402 tis. €566 tis. €1,01 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

7,3 %

+5,8 pp

Zisk / výnosy

ROA

14,3 %

+12 pp

Rentabilita aktív

ROE

23,6 %

+20 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,12

+44 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

79 tis. €

+828 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

7,3 %

+7,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

17 tis. €

+164 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

14,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

242 tis. €2014300 tis. €2015703 tis. €20161,23 mil. €2017833 tis. €2018459 tis. €2019231 tis. €2020256 tis. €2021307 tis. €2022404 tis. €2023566 tis. €20241,01 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru289 tis. €402 tis. €566 tis. €1,01 mil. €
Pridaná hodnota−114 tis. €70 €139 tis. €264 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti307 tis. €404 tis. €566 tis. €1,01 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−210 tis. €374 €8 494 €73 tis. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €5 760 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €5 760 €

Aktíva

  • Neobežný majetok353 tis. €
  • Obežný majetok158 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Pasíva

  • Vlastné imanie309 tis. €
  • Záväzky202 tis. €
  • Časové rozlíšenie0 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom308 tis. €310 tis. €425 tis. €511 tis. €
Neobežný majetok228 tis. €227 tis. €330 tis. €353 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok228 tis. €227 tis. €330 tis. €353 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok80 tis. €83 tis. €95 tis. €158 tis. €
Zásoby2 196 €2 196 €2 989 €2 339 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky17 tis. €16 tis. €9 622 €2 748 €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €
Finančné účty60 tis. €65 tis. €82 tis. €153 tis. €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky308 tis. €310 tis. €425 tis. €511 tis. €
Vlastné imanie207 tis. €208 tis. €236 tis. €309 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €
HV minulých rokov−585 tis. €−194 tis. €374 €8 868 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−210 tis. €374 €8 494 €73 tis. €
Záväzky101 tis. €103 tis. €189 tis. €202 tis. €
Dlhodobé záväzky1 625 €1 625 €2 058 €2 662 €
Krátkodobé záväzky33 tis. €42 tis. €121 tis. €141 tis. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé66 tis. €59 tis. €65 tis. €58 tis. €
Rezervy0 €0 €0 €0 €
Časové rozlíšenie0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

960 €960 €2 880 €2 880 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €5 760 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2019Dátum zverejneniasobota 29. februára 2020Dátum odobratia zo zoznamuštvrtok 25. februára 2021Áno
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 122,71 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4Platné od streda 22. marca 2017
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od utorok 21. februára 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od utorok 21. februára 2012
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajnePlatné od utorok 21. februára 2012
  • predaj nápojov alkoholických a nealkoholických na priamu konzumáciuPlatné od utorok 21. februára 2012
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od utorok 21. februára 2012
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od utorok 21. februára 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od utorok 21. februára 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od utorok 21. februára 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 1
  • Konateľod utorok 21. februára 2012

    Adresa Via Claudio Miccoli 64, 80143 Napoli, Talianska republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 23. septembra 2022

    Adresa Via Claudio Miccoli 64, 80143 Napoli, Talianska republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 21. februára 2012 – štvrtok 22. septembra 2022

    Adresa Via Claudio Miccoli 64, 80143 Napoli, Talianska republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Nitra
Číslo zápisu
Sro/30971/N
Hlavná činnosť
Reštauračné činnosti
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
RESTAURANT LV s.r.o.

Sídlo spoločnosti

RESTAURANT LV s.r.o.

Sv.Michala 4, 93401 Levice

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.