Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46561943・Kresánkova 1, 84105 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
9 650 €
−32 %Zisk 2025
−7 568 €
−335 %Aktíva
18 tis. €
+52 %Vlastný kapitál
−7 443 €
−6 054 %Zadlženosť
141,6 %
+43 ppHrubá marža
19,7 %
−49 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-78,4 %
−101 ppZisk / výnosy
ROA
-42,3 %
−70 ppRentabilita aktív
ROE
101,7 %
−2 475 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,37
−68 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−7 228 €
−303 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,7 %
−14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−14 tis. €
−1 509 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 20 tis. € | 7 800 € | 14 tis. € | 9 650 € |
| Pridaná hodnota | 11 tis. € | 1 957 € | 9 768 € | 1 904 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 25 tis. € | 7 800 € | 14 tis. € | 9 650 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 471 € | −4 998 € | 3 221 € | −7 568 € |
| Daň z príjmov | 1 137 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 279 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 9 019 € | 4 313 € | 9 856 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 9 019 € | 4 313 € | 9 856 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 265 tis. € | 2 035 € | 7 453 € | 8 017 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 422 € | 1 786 € | 780 € | 0 € |
| Finančné účty | 263 tis. € | 249 € | 6 673 € | 8 017 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 279 tis. € | 11 tis. € | 12 tis. € | 18 tis. € |
| Vlastné imanie | 257 tis. € | −3 096 € | 125 € | −7 443 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 246 tis. € | −3 598 € | −8 596 € | −5 375 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 471 € | −4 998 € | 3 221 € | −7 568 € |
| Záväzky | 22 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 25 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 13 tis. € | 6 492 € | 5 148 € | 3 773 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 538 € | 7 658 € | 6 493 € | 22 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Šterusy 44, 92203 Šterusy, Slovenská republika
Adresa Šterusy 44, 92203 Šterusy, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.