Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46565370・Nezvalova 9079/49, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice・Založené 2012
Obrat 2025
50 tis. €
+371 %Zisk 2025
40 tis. €
+665 %Aktíva
53 tis. €
+492 %Vlastný kapitál
45 tis. €
+698 %Zadlženosť
15,0 %
−22 ppHrubá marža
99,7 %
+31 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
79,6 %
+31 ppZisk / výnosy
ROA
74,9 %
+17 ppRentabilita aktív
ROE
88,1 %
−3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,72
+148 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
44 tis. €
+601 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−7,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
45 tis. €
+698 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
345,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 500 € | 11 tis. € | 50 tis. € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 2 355 € | 7 320 € | 49 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 500 € | 11 tis. € | 50 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 0 € | 1 997 € | 5 181 € | 40 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 358 € | 1 103 € | 4 421 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 460 € | 2 815 € | 8 949 € | 53 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 460 € | 2 815 € | 8 949 € | 53 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 500 € | 0 € | 44 tis. € |
| Finančné účty | 460 € | 1 315 € | 8 949 € | 8 872 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 460 € | 2 815 € | 8 949 € | 53 tis. € |
| Vlastné imanie | 460 € | 2 457 € | 5 641 € | 45 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 540 € | −4 540 € | −4 540 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 0 € | 1 997 € | 5 181 € | 40 tis. € |
| Záväzky | 0 € | 358 € | 3 308 € | 7 939 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 6 € | 54 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 358 € | 3 302 € | 7 885 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Nezvalova 9079/49, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Nezvalova 9079/49, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Nezvalova 9079/49, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Májkova 1, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Májkova 1, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Theresiengasse 17, 1180 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Nezvalova 9079/49, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Nezvalova 9079/49, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
Adresa Májkova 1, 81107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Theresiengasse 17, 1180 Viedeň, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
ESPANDERE s.r.o.
Nezvalova 9079/49, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.