Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46566937・Za dráhou 1919/29, 03401 Ružomberok・Založené 2012
Obrat 2025
384 tis. €
−3,2 %Zisk 2025
23 tis. €
−50 %Aktíva
354 tis. €
−0,2 %Vlastný kapitál
173 tis. €
+16 %Zadlženosť
51,3 %
−6,7 ppHrubá marža
37,5 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,1 %
−5,6 ppZisk / výnosy
ROA
6,6 %
−6,5 ppRentabilita aktív
ROE
13,5 %
−18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,05
+14 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
38 tis. €
−37 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
38,1 %
+16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
153 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 212 tis. € | 427 tis. € | 396 tis. € | 384 tis. € |
| Pridaná hodnota | 69 tis. € | 143 tis. € | 137 tis. € | 144 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 245 tis. € | 429 tis. € | 397 tis. € | 384 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 38 tis. € | 2 179 € | 46 tis. € | 23 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 968 € | 17 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 234 tis. € | 285 tis. € | 355 tis. € | 354 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 697 € | 27 tis. € | 68 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 697 € | 27 tis. € | 68 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 233 tis. € | 258 tis. € | 287 tis. € | 299 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 119 tis. € | 224 tis. € | 244 tis. € | 223 tis. € |
| Finančné účty | 114 tis. € | 33 tis. € | 44 tis. € | 76 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 234 tis. € | 285 tis. € | 355 tis. € | 354 tis. € |
| Vlastné imanie | 101 tis. € | 103 tis. € | 149 tis. € | 173 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −9 350 € | 29 tis. € | 31 tis. € | 77 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 38 tis. € | 2 179 € | 46 tis. € | 23 tis. € |
| Záväzky | 134 tis. € | 182 tis. € | 206 tis. € | 182 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 223 € | 404 € | 584 € | 743 € |
| Krátkodobé záväzky | 131 tis. € | 157 tis. € | 160 tis. € | 146 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 16 tis. € | 34 tis. € | 25 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 5 448 € | 9 444 € | 10 tis. € |
| Rezervy | 2 123 € | 2 765 € | 1 639 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Baničné 864/2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Baničné 864/2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa I. Houdeka 1924/28, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa I. Houdeka 1972/53, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Za dráhou 1919/29, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Baničné 864/2, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Za dráhou 1919/29, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.