Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46575898・Iliašovce 286, 05311 Iliašovce・Založené 2012
Obrat 2024
148 tis. €
−38 %Zisk 2024
22 tis. €
+81 %Aktíva
55 tis. €
−33 %Vlastný kapitál
48 tis. €
+83 %Zadlženosť
11,8 %
−56 ppHrubá marža
38,6 %
+23 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
14,8 %
+9,7 ppZisk / výnosy
ROA
40,1 %
+25 ppRentabilita aktív
ROE
45,4 %
−0,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,17
−11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
+85 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
5,2 %
+2,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
46 tis. €
−33 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 206 tis. € | 256 tis. € | 237 tis. € | 147 tis. € |
| Pridaná hodnota | 17 tis. € | 35 tis. € | 38 tis. € | 57 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 206 tis. € | 256 tis. € | 237 tis. € | 148 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 424 € | 8 783 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 377 € | 1 192 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 54 tis. € | 63 tis. € | 81 tis. € | 55 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 279 € | 6 392 € | 4 261 € | 2 130 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 279 € | 6 392 € | 4 261 € | 2 130 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 57 tis. € | 77 tis. € | 52 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 46 tis. € | 76 tis. € | 28 tis. € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 11 tis. € | 819 € | 24 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 54 tis. € | 63 tis. € | 81 tis. € | 55 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 396 € | 14 tis. € | 26 tis. € | 48 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 987 € | −437 € | 8 346 € | 20 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 424 € | 8 783 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 48 tis. € | 49 tis. € | 55 tis. € | 6 422 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 348 € | 3 961 € | 8 407 € | 6 422 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Iliašovce 129, 05311 Iliašovce, Slovenská republika
Adresa Iliašovce 129, 05311 Iliašovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.