Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46580701・Dunajská 38, 811 08 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
45 tis. €
+11 %Zisk 2025
5 097 €
+204 %Aktíva
348 tis. €
+1,2 %Vlastný kapitál
−197 tis. €
+2,5 %Zadlženosť
156,5 %
−2,1 ppHrubá marža
34,4 %
+1,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,3 %
+23 ppZisk / výnosy
ROA
1,5 %
+2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-2,6 %
−5,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,06
+71 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
5 437 €
+219 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,3 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−514 tis. €
+2,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
14,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 38 tis. € | 39 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 163 € | −514 € | 13 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 38 tis. € | 42 tis. € | 41 tis. € | 45 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −12 tis. € | −12 tis. € | −4 903 € | 5 097 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 364 tis. € | 349 tis. € | 344 tis. € | 348 tis. € |
| Neobežný majetok | 355 tis. € | 341 tis. € | 326 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 355 tis. € | 341 tis. € | 326 tis. € | 317 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 373 € | 8 629 € | 18 tis. € | 31 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | −1 187 € | 191 € | −2 100 € | 8 518 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 9 560 € | 8 438 € | 20 tis. € | 23 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 10 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 364 tis. € | 349 tis. € | 344 tis. € | 348 tis. € |
| Vlastné imanie | −189 tis. € | −197 tis. € | −202 tis. € | −197 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −177 tis. € | −190 tis. € | −202 tis. € | −207 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −12 tis. € | −12 tis. € | −4 903 € | 5 097 € |
| Záväzky | 553 tis. € | 546 tis. € | 546 tis. € | 545 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 553 tis. € | 546 tis. € | 546 tis. € | 545 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Kráľová pri Senci 271, 90050 Kráľová pri Senci, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Kráľová pri Senci 271, 90050 Kráľová pri Senci, Slovenská republika
Adresa Šancová 52, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.