Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46581642・Garbiarska 11, 04001 Košice・Založené 2012
Obrat 2025
778 tis. €
+134 %Zisk 2025
30 tis. €
+43 %Aktíva
352 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
106 tis. €
−40 %Zadlženosť
69,8 %
+15 ppHrubá marža
14,2 %
−18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,8 %
−2,4 ppZisk / výnosy
ROA
8,4 %
+3,2 ppRentabilita aktív
ROE
27,8 %
+16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,34
−60 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
34 tis. €
+49 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
12,1 %
+3,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
177 tis. €
−22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 600 tis. € | 74 tis. € | 332 tis. € | 775 tis. € |
| Pridaná hodnota | 42 tis. € | 47 tis. € | 108 tis. € | 110 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 604 tis. € | 91 tis. € | 333 tis. € | 778 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 544 € | −5 693 € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Daň z príjmov | 924 € | 864 € | 2 002 € | 4 058 € |
| Daň z príjmov splatná | 924 € | 864 € | 2 002 € | 4 058 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 244 tis. € | 348 tis. € | 394 tis. € | 352 tis. € |
| Neobežný majetok | 29 tis. € | 76 tis. € | 51 tis. € | 29 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 24 tis. € | 71 tis. € | 46 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Obežný majetok | 216 tis. € | 213 tis. € | 274 tis. € | 310 tis. € |
| Zásoby | 12 tis. € | 62 tis. € | 94 tis. € | 62 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 106 tis. € | 127 tis. € | 176 tis. € | 240 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 98 tis. € | 24 tis. € | 3 800 € | 8 450 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 59 tis. € | 70 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 244 tis. € | 348 tis. € | 394 tis. € | 352 tis. € |
| Vlastné imanie | 84 tis. € | 156 tis. € | 177 tis. € | 106 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −105 tis. € | 0 € | −5 693 € | 15 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 544 € | −5 693 € | 21 tis. € | 30 tis. € |
| Záväzky | 160 tis. € | 192 tis. € | 217 tis. € | 246 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 63 tis. € | 130 tis. € | 109 tis. € | 89 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 50 tis. € | 24 tis. € | 47 tis. € | 132 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 47 tis. € | 38 tis. € | 62 tis. € | 25 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
30 registrovaných činností
Adresa Garbiarska 11, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Garbiarska 1070/11, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Cabov 61, 09414 Cabov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.