Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46588116・Hlavná 2992/100, 08001 Prešov・Založené 2012
Obrat 2025
3 800 €
Zisk 2025
1 308 €
+485 %Aktíva
5 226 €
−7,3 %Vlastný kapitál
4 547 €
+40 %Zadlženosť
13,0 %
−30 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
34,4 %
Zisk / výnosy
ROA
25,0 %
+31 ppRentabilita aktív
ROE
28,8 %
+39 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
7,70
+227 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 648 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
20,6 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
4 547 €
+40 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 3 800 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 3 800 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 3 800 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −513 € | −167 € | −340 € | 1 308 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 555 € | 5 638 € | 5 637 € | 5 226 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 555 € | 5 638 € | 5 637 € | 5 226 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 213 € | 4 213 € | 4 212 € | 3 800 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 2 342 € | 1 425 € | 1 425 € | 1 426 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 555 € | 5 638 € | 5 637 € | 5 226 € |
| Vlastné imanie | 3 746 € | 3 579 € | 3 239 € | 4 547 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 200 € | 1 200 € | 1 200 € | — |
| HV minulých rokov | −1 941 € | −2 454 € | −2 621 € | −2 961 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −513 € | −167 € | −340 € | 1 308 € |
| Záväzky | 2 809 € | 2 059 € | 2 398 € | 679 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 809 € | 2 059 € | 2 398 € | 679 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
26 registrovaných činností
Adresa Hlavná 2992/100, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 2992/100, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Solivarská 6418/104, 08005 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 2992/100, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 2992/100, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Hlavná 2992/100, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.