Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46596216・Pezinská Baba 4047, 90201 Pezinok・Založené 2012
Obrat 2023
15 tis. €
−52 %Zisk 2023
−9 151 €
−59 %Aktíva
266 tis. €
−5,2 %Vlastný kapitál
2 079 €
−62 %Zadlženosť
99,2 %
+1,2 ppHrubá marža
-6,2 %
+48 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-61,8 %
−43 ppZisk / výnosy
ROA
-3,4 %
−1,4 ppRentabilita aktív
ROE
-440,2 %
−335 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,21
+55 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−9 151 €
−63 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
+2,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 47 tis. € | 30 tis. € | 17 tis. € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 470 € | 12 tis. € | −9 250 € | −868 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 64 tis. € | 45 tis. € | 31 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 525 € | 8 631 € | −5 753 € | −9 151 € |
| Daň z príjmov | 931 € | 1 634 € | 134 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 286 tis. € | 287 tis. € | 280 tis. € | 266 tis. € |
| Neobežný majetok | 233 tis. € | 231 tis. € | 225 tis. € | 216 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 233 tis. € | 231 tis. € | 224 tis. € | 216 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 10 € | 238 € | 237 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 53 tis. € | 56 tis. € | 56 tis. € | 49 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 37 tis. € | 56 tis. € | 59 tis. € | 47 tis. € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 139 € | −3 855 € | 2 249 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 286 tis. € | 287 tis. € | 280 tis. € | 266 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 599 € | 11 tis. € | 5 477 € | 2 079 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −7 974 € | −2 449 € | 5 730 € | 5 730 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 525 € | 8 631 € | −5 753 € | −9 151 € |
| Záväzky | 283 tis. € | 276 tis. € | 275 tis. € | 264 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 240 tis. € | 231 tis. € | 231 tis. € | 225 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 26 tis. € | 25 tis. € | 27 tis. € | 15 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 7 492 € | 454 € | 431 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 6 420 € | 12 tis. € | 9 662 € | 10 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Brezová 1092/54, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Potočná 10085/11J, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Brezová 1092/54, 90023 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Kostolná 183/19, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Kostolná 183/19, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Kostolná 183/19, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Brezová 1092/54, 90023 Viničné, Slovenská republika
Adresa Potočná 10085/11J, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Kostolná 183/19, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Adresa Lermontovova 911/3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Lermontovova 911/3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
Adresa Kostolná 183/19, 90024 Veľký Biel, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.