Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46601198・Tatranská 297/19, 01701 Považská Bystrica・Založené 2012
Obrat 2025
175 tis. €
−9,6 %Zisk 2025
9 530 €
+18 586 %Aktíva
193 tis. €
+2,9 %Vlastný kapitál
148 tis. €
+6,9 %Zadlženosť
23,6 %
−2,9 ppHrubá marža
12,0 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
+5,4 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+4,9 ppRentabilita aktív
ROE
6,5 %
+6,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,18
+22 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+693 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,9 %
−71 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
61 tis. €
−5,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 115 tis. € | 116 tis. € | 193 tis. € | 153 tis. € |
| Pridaná hodnota | 29 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 18 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 116 tis. € | 116 tis. € | 193 tis. € | 175 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −146 € | −9 320 € | 51 € | 9 530 € |
| Daň z príjmov | 932 € | 0 € | 1 570 € | 3 330 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 202 tis. € | 181 tis. € | 188 tis. € | 193 tis. € |
| Neobežný majetok | 114 tis. € | 93 tis. € | 84 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 114 tis. € | 93 tis. € | 84 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 88 tis. € | 89 tis. € | 104 tis. € | 89 tis. € |
| Zásoby | 15 tis. € | 3 137 € | 3 174 € | 11 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 1 506 € | 1 066 € | 1 323 € | 1 377 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 30 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € | 17 tis. € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 65 tis. € | 68 tis. € | 60 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 202 tis. € | 181 tis. € | 188 tis. € | 193 tis. € |
| Vlastné imanie | 147 tis. € | 138 tis. € | 138 tis. € | 148 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 142 tis. € | 142 tis. € | 132 tis. € | 133 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −146 € | −9 320 € | 51 € | 9 530 € |
| Záväzky | 55 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € | 46 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 7 069 € | 1 250 € | 18 € | 11 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 32 tis. € | 29 tis. € | 40 tis. € | 28 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 16 tis. € | 13 tis. € | 9 890 € | 7 046 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Rozkvet 2079/171, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhorie 2196, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Stred 55/41, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 299/27, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Rozkvet 2079/171, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Podhorie 2196, 01861 Beluša, Slovenská republika
Adresa Stred 55/41, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Tatranská 299/27, 01701 Považská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.