Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46609580・Neded 56, 92585 Neded・Založené 2012
Obrat 2025
2 959 €
−77 %Zisk 2025
−343 €
+41 %Aktíva
14 tis. €
−3,3 %Vlastný kapitál
10 tis. €
−3,2 %Zadlženosť
25,6 %
Hrubá marža
2,8 %
+4,8 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-11,6 %
−7,1 ppZisk / výnosy
ROA
-2,5 %
+1,6 ppRentabilita aktív
ROE
-3,4 %
+2,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,91
+0,1 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 €
+99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11 333,3 %
−11 192 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
−3,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-22,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 5 584 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 860 € |
| Pridaná hodnota | 279 € | −612 € | −254 € | 80 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 5 584 € | 15 tis. € | 13 tis. € | 2 959 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 71 € | −775 € | −581 € | −343 € |
| Daň z príjmov | 29 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 € | 70 € | 24 € | 0 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 12 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 10 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 327 € | 1 397 € | 622 € | 41 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 71 € | −775 € | −581 € | −343 € |
| Záväzky | 3 445 € | 3 400 € | 3 633 € | 3 509 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 445 € | 3 400 € | 3 633 € | 3 509 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Neded 56, 92585 Neded, Slovenská republika
Adresa Kráľovská 2/828, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Adresa Neded 65, 92585 Neded, Slovenská republika
Adresa Kráľovská 2/828, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.