Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46622756・Vrbová 22/A, 93101 Šamorín・Založené 2012
Obrat 2021
400 €
Zisk 2021
268 €
+379 %Aktíva
1 009 €
+45 %Vlastný kapitál
−2 038 €
+12 %Zadlženosť
302,0 %
−130 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
67,0 %
Zisk / výnosy
ROA
26,6 %
+40 ppRentabilita aktív
ROE
-13,2 %
−17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,33
+43 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
315 €
+428 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
14,9 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−2 038 €
+12 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-69,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 549 € | 0 € | 0 € | 400 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −80 € | −4 033 € | −96 € | 268 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 0 € | 0 € | 47 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 0 € | 0 € | 47 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 4 283 € | 790 € | 694 € | 1 009 € |
| Neobežný majetok | 3 899 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 899 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 384 € | 790 € | 694 € | 1 009 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 384 € | 790 € | 694 € | 1 009 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 4 283 € | 790 € | 694 € | 1 009 € |
| Vlastné imanie | 1 823 € | −2 210 € | −2 306 € | −2 038 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −3 097 € | −3 177 € | −7 210 € | −7 306 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −80 € | −4 033 € | −96 € | 268 € |
| Záväzky | 2 460 € | 3 000 € | 3 000 € | 3 047 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 460 € | 3 000 € | 3 000 € | 3 047 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Piesková 760/40, 94632 Marcelová, Slovenská republika
Adresa Hengerész utca 5, 3533 Miskolc, Maďarsko
Adresa Korsós József Utca 3/C, 2120 Dunakeszi, Maďarsko
Adresa Fenyö Utca 36., 3519 Miskolc, Maďarsko
Adresa Piesková 760/40, 94632 Marcelová, Slovenská republika
Adresa Hengerész utca 5, 3533 Miskolc, Maďarsko
Adresa Korsós József Utca 3/C, 2120 Dunakeszi, Maďarsko
Adresa Fenyö Utca 36., 3519 Miskolc, Maďarsko
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.