Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46623400・A.Hlinku 2311/18, 96001 Zvolen・Založené 2012
Obrat 2025
345 tis. €
−72 %Zisk 2025
15 tis. €
−89 %Aktíva
518 tis. €
−28 %Vlastný kapitál
247 tis. €
+6,4 %Zadlženosť
52,3 %
−15 ppHrubá marža
21,1 %
+4,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,3 %
−6,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,9 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
6,0 %
−51 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,35
+15 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
21 tis. €
−88 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,9 %
+6,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
106 tis. €
+24 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 148 tis. € | 195 tis. € | 1,25 mil. € | 343 tis. € |
| Pridaná hodnota | 9 866 € | 29 tis. € | 213 tis. € | 72 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 148 tis. € | 197 tis. € | 1,25 mil. € | 345 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 175 € | 8 958 € | 131 tis. € | 15 tis. € |
| Daň z príjmov | 165 € | 2 434 € | 36 tis. € | 5 778 € |
| Daň z príjmov splatná | 165 € | 2 434 € | 36 tis. € | 5 778 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 274 tis. € | 225 tis. € | 718 tis. € | 518 tis. € |
| Neobežný majetok | 38 tis. € | 53 tis. € | 159 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 38 tis. € | 53 tis. € | 159 tis. € | 111 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 235 tis. € | 172 tis. € | 557 tis. € | 406 tis. € |
| Zásoby | 13 tis. € | −55 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 211 tis. € | 170 tis. € | 225 tis. € | 186 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 1 706 € | 332 tis. € | 220 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 73 € | 356 € | 2 208 € | 863 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 274 tis. € | 225 tis. € | 718 tis. € | 518 tis. € |
| Vlastné imanie | 92 tis. € | 101 tis. € | 232 tis. € | 247 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € | 1 000 € |
| HV minulých rokov | 88 tis. € | 86 tis. € | 95 tis. € | 226 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 175 € | 8 958 € | 131 tis. € | 15 tis. € |
| Záväzky | 182 tis. € | 124 tis. € | 486 tis. € | 271 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | −12 tis. € | 8 749 € | 14 tis. € | −30 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 194 tis. € | 114 tis. € | 472 tis. € | 300 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | −145 € | 1 021 € | −145 € | −145 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 379 € | 1 065 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa A.Hlinku 2311/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/58, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa A.Hlinku 2311/18, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa M. Rázusa 2203/58, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Železničiarska 25, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.