Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

NERINE1 s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 46625232Ľudovíta Stárka 1868, 91105 TrenčínZaložené 2012

Obrat 2025

114 tis. €

−22 %
IČO
46625232
DIČ
2023503449
IČ DPH
SK2023503449, podľa §4, registrácia od piatok 1. februára 2019
Sídlo
NERINE1 s. r. o.Ľudovíta Stárka 1868 91105 Trenčín
Dátum vzniku
sobota 21. apríla 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Trenčín, Sro/26130/R

Zisk 2025

3 625 €

+1,8 %

Aktíva

80 tis. €

−4,0 %

Vlastný kapitál

14 tis. €

+36 %

Zadlženosť

82,9 %

−5,0 pp

Hrubá marža

22,7 %

+2,1 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+1,8 %
2 832 €1 704 €1 701 €1 651 €98 €27 €−7 180 €270 €41 €141 €3 560 €3 625 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−22 %
35 tis. €44 tis. €36 tis. €32 tis. €64 tis. €66 tis. €66 tis. €52 tis. €100 tis. €119 tis. €145 tis. €114 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,2 %

+0,7 pp

Zisk / výnosy

ROA

4,5 %

+0,3 pp

Rentabilita aktív

ROE

26,5 %

−8,9 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,23

+6,3 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

4 585 €

+1,4 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

20,9 %

−0,3 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

15 tis. €

+34 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

11,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

35 tis. €201444 tis. €201536 tis. €201632 tis. €201764 tis. €201866 tis. €201969 tis. €202059 tis. €2021100 tis. €2022119 tis. €2023146 tis. €2024114 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru100 tis. €119 tis. €145 tis. €114 tis. €
Pridaná hodnota43 tis. €38 tis. €30 tis. €26 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti100 tis. €119 tis. €146 tis. €114 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení41 €141 €3 560 €3 625 €
Daň z príjmov0 €17 €960 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok80 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie14 tis. €
  • Záväzky66 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom120 tis. €140 tis. €83 tis. €80 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok120 tis. €140 tis. €83 tis. €80 tis. €
Zásoby97 tis. €102 tis. €75 tis. €77 tis. €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky19 tis. €29 tis. €4 771 €1 030 €
Finančné účty3 414 €9 022 €3 397 €2 019 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky120 tis. €140 tis. €83 tis. €80 tis. €
Vlastné imanie6 371 €6 513 €10 tis. €14 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov906 €948 €1 079 €4 641 €
HV za účtovné obdobie po zdanení41 €141 €3 560 €3 625 €
Záväzky114 tis. €134 tis. €73 tis. €66 tis. €
Dlhodobé záväzky704 €846 €943 €1 020 €
Krátkodobé záväzky113 tis. €133 tis. €72 tis. €65 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

799 €481 €480 €480 €27 €9 €0 €0 €0 €17 €960 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie799,76 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • donášková službaPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 21. apríla 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidlaPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 21. apríla 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od sobota 21. apríla 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 21. apríla 2012

    Adresa Vlárska 16/17, 91105 Trenčín, Slovenská republika

  • Konateľsobota 21. apríla 2012 – streda 27. novembra 2024

    Adresa Vlárska 16/17, 91105 Trenčín, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 3
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 28. novembra 2024

    Adresa Vlárska 16/17, 91105 Trenčín, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 17. mája 2022 – streda 27. novembra 2024

    Adresa Vlárska 16/17, 91105 Trenčín, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 21. apríla 2012 – pondelok 16. mája 2022

    Adresa Bavlnárska 1797/9C, 91105 Trenčín, Slovenská republika

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Trenčín
Číslo zápisu
Sro/26130/R
Hlavná činnosť
Prevádzka športových zariadení
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
NERINE1 s. r. o.

Sídlo spoločnosti

NERINE1 s. r. o.

Ľudovíta Stárka 1868, 91105 Trenčín

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.