Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46629904・A. Sládkoviča 5, 07101 Michalovce・Založené 2012
Obrat 2025
34 tis. €
−83 %Zisk 2025
1 894 €
+301 %Aktíva
261 tis. €
+38 %Vlastný kapitál
42 tis. €
+4,7 %Zadlženosť
83,9 %
+5,1 ppHrubá marža
18,5 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
5,5 %
+5,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,7 %
+0,5 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
+3,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,28
−23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 261 €
+48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
16,2 %
−53 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
54 tis. €
−21 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-14,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 109 tis. € | 138 tis. € | 197 tis. € | 29 tis. € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 5 434 € | 9 663 € | 5 361 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 118 tis. € | 141 tis. € | 197 tis. € | 34 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 747 € | −2 985 € | 472 € | 1 894 € |
| Daň z príjmov | 368 € | 601 € | 1 054 € | 367 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 99 tis. € | 96 tis. € | 189 tis. € | 261 tis. € |
| Neobežný majetok | 7 747 € | 22 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 747 € | 22 tis. € | 18 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 91 tis. € | 74 tis. € | 171 tis. € | 246 tis. € |
| Zásoby | 49 tis. € | 36 tis. € | 49 tis. € | 65 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 9 297 € | 119 tis. € | 149 tis. € |
| Finančné účty | 31 tis. € | 29 tis. € | 2 767 € | 33 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 99 tis. € | 96 tis. € | 189 tis. € | 261 tis. € |
| Vlastné imanie | 43 tis. € | 40 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −3 284 € | −5 031 € | −8 016 € | −7 544 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 747 € | −2 985 € | 472 € | 1 894 € |
| Záväzky | 56 tis. € | 57 tis. € | 149 tis. € | 219 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 267 € | 267 € | 267 € | 267 € |
| Krátkodobé záväzky | 49 tis. € | 56 tis. € | 102 tis. € | 192 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 24 tis. € | 16 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 429 € | 572 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
35 registrovaných činností
Adresa Kapušianska 100, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Kapušianska 100, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.