Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46630554・Podkonice 119, 97613 Podkonice・Založené 2012
Obrat 2017
520 tis. €
−3,9 %Zisk 2017
−102 tis. €
−107 %Aktíva
114 tis. €
−34 %Vlastný kapitál
−102 tis. €
−16 066 %Zadlženosť
189,3 %
+90 ppHrubá marža
-7,2 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-19,7 %
−11 ppZisk / výnosy
ROA
-89,8 %
−61 ppRentabilita aktív
ROE
100,6 %
+7 849 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,74
−46 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−99 tis. €
−114 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,9 %
+3,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−38 tis. €
−194 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
40,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 184 tis. € | 372 tis. € | 531 tis. € | 504 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 8 917 € | 36 tis. € | −37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 184 tis. € | 375 tis. € | 541 tis. € | 520 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 526 € | −30 tis. € | −49 tis. € | −102 tis. € |
| Daň z príjmov | 960 € | 960 € | 2 880 € | 2 880 € |
| Daň z príjmov splatná | 960 € | 960 € | 2 880 € | 2 880 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 166 tis. € | 196 tis. € | 172 tis. € | 114 tis. € |
| Neobežný majetok | 23 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 6 391 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 23 tis. € | 34 tis. € | 23 tis. € | 6 391 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 141 tis. € | 161 tis. € | 148 tis. € | 106 tis. € |
| Zásoby | 89 tis. € | 92 tis. € | 100 tis. € | 17 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 42 tis. € | 20 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 49 tis. € | 37 tis. € | 60 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 777 € | 842 € | 546 € | 1 765 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 166 tis. € | 196 tis. € | 172 tis. € | 114 tis. € |
| Vlastné imanie | −2 561 € | 3 913 € | 636 € | −102 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −5 035 € | −7 561 € | −37 tis. € | −86 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 526 € | −30 tis. € | −49 tis. € | −102 tis. € |
| Záväzky | 168 tis. € | 192 tis. € | 170 tis. € | 215 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 13 tis. € | 9 611 € | 5 752 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 46 tis. € | 109 tis. € | 143 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 85 tis. € | 80 tis. € | 30 tis. € | 53 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 38 tis. € | 52 tis. € | 22 tis. € | 12 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 421 € | 1 245 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 1 184 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Podkonice 119, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Adresa Podkonice 119, 97613 Podkonice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.