Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46632573・Jesenná 2/2683, 08001 Prešov・Založené 2012
Obrat 2024
304 tis. €
+13 %Zisk 2024
6 584 €
−3,4 %Aktíva
1,07 mil. €
+40 %Vlastný kapitál
−46 tis. €
+13 %Zadlženosť
104,3 %
−2,6 ppHrubá marža
33,5 %
+1,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
−0,4 ppZisk / výnosy
ROA
0,6 %
−0,3 ppRentabilita aktív
ROE
-14,4 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,50
+34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 701 €
+13 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
32,1 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−561 tis. €
−9,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 113 tis. € | 235 tis. € | 268 tis. € | 304 tis. € |
| Pridaná hodnota | 39 tis. € | 93 tis. € | 85 tis. € | 102 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 130 tis. € | 241 tis. € | 268 tis. € | 304 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 752 € | 24 tis. € | 6 814 € | 6 584 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 936 € | 1 778 € | 3 117 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 514 tis. € | 567 tis. € | 767 tis. € | 1,07 mil. € |
| Neobežný majetok | 498 tis. € | 481 tis. € | 464 tis. € | 518 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 498 tis. € | 481 tis. € | 464 tis. € | 518 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 17 tis. € | 86 tis. € | 303 tis. € | 556 tis. € |
| Zásoby | 4 336 € | 1 896 € | 569 € | 329 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 237 € | 11 tis. € | 9 687 € | 5 552 € |
| Finančné účty | 8 289 € | 73 tis. € | 292 tis. € | 550 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 514 tis. € | 567 tis. € | 767 tis. € | 1,07 mil. € |
| Vlastné imanie | −83 tis. € | −59 tis. € | −52 tis. € | −46 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −82 tis. € | −89 tis. € | −65 tis. € | −58 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 752 € | 24 tis. € | 6 814 € | 6 584 € |
| Záväzky | 598 tis. € | 626 tis. € | 819 tis. € | 1,12 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 592 € | 762 € | 948 € | 1 209 € |
| Krátkodobé záväzky | 584 tis. € | 623 tis. € | 817 tis. € | 1,12 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 11 tis. € | 970 € | 0 € | 5 € |
| Rezervy | 1 822 € | 1 359 € | 1 537 € | 1 266 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Lipová 3A/12382, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Lipová 12382/3A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Lipová 12382/3A, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Lipová 3A/12382, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Kokošovce 179, 08252 Kokošovce, Slovenská republika
Adresa Jesenná 2/2683, 08001 Prešov, Slovenská republika
Adresa Lipová 3A/12382, 08001 Prešov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.