Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46643541・Ondavské Matiašovce 222, 09401 Ondavské Matiašovce・Založené 2012
Obrat 2025
43 tis. €
+88 %Zisk 2025
6 984 €
+203 %Aktíva
22 tis. €
−2,9 %Vlastný kapitál
2 471 €
+155 %Zadlženosť
88,9 %
−31 ppHrubá marža
34,6 %
+10 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
16,4 %
+46 ppZisk / výnosy
ROA
31,4 %
+61 ppRentabilita aktív
ROE
282,6 %
+133 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,15
+5 671 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
7 332 €
+214 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
4,7 %
+10 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 685 €
+109 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
91,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 23 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 28 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 102 € | −1 453 € | 5 586 € | 9 713 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 23 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 43 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −7 140 € | −3 222 € | −6 756 € | 6 984 € |
| Daň z príjmov | 187 € | 0 € | 340 € | 348 € |
| Daň z príjmov splatná | 187 € | 0 € | 340 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 6 097 € | 23 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 469 € | 2 544 € | 22 tis. € | 9 424 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 469 € | 2 544 € | 22 tis. € | 9 424 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 9 330 € | 2 281 € | 374 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 1 224 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 9 330 € | 1 057 € | 374 € | 13 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 847 € | 1 272 € | 567 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 6 097 € | 23 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 465 € | 2 243 € | −4 514 € | 2 471 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| HV minulých rokov | 7 605 € | 465 € | −2 758 € | −9 513 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −7 140 € | −3 222 € | −6 756 € | 6 984 € |
| Záväzky | 8 181 € | 3 169 € | 27 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 8 639 € | 8 638 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 181 € | 3 169 € | 19 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 685 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Ondavské Matiašovce 222, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Adresa Ondavské Matiašovce 222, 09401 Ondavské Matiašovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.