Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46648321・Bernolákova 16/606, 91501 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2012
Obrat 2025
52 tis. €
−66 %Zisk 2025
1 417 €
−95 %Aktíva
116 tis. €
−45 %Vlastný kapitál
96 tis. €
+1,5 %Zadlženosť
17,0 %
−38 ppHrubá marža
11,7 %
−15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
1,2 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
1,5 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,44
+282 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 377 €
−94 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
40,4 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
87 tis. €
+77 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 78 tis. € | 104 tis. € | 153 tis. € | 47 tis. € |
| Pridaná hodnota | 14 tis. € | 36 tis. € | 40 tis. € | 5 492 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 78 tis. € | 104 tis. € | 153 tis. € | 52 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 518 € | 17 tis. € | 30 tis. € | 1 417 € |
| Daň z príjmov | 1 594 € | 4 851 € | 8 665 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 594 € | 4 851 € | 8 665 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 220 tis. € | 166 tis. € | 211 tis. € | 116 tis. € |
| Neobežný majetok | 58 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € | 8 972 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 38 tis. € | 26 tis. € | 26 tis. € | 8 972 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 0 € |
| Obežný majetok | 162 tis. € | 121 tis. € | 165 tis. € | 107 tis. € |
| Zásoby | 1 632 € | 5 691 € | 5 691 € | 14 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 325 € | 9 284 € | 22 tis. € | 2 863 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 154 tis. € | 106 tis. € | 138 tis. € | 90 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 220 tis. € | 166 tis. € | 211 tis. € | 116 tis. € |
| Vlastné imanie | 22 tis. € | 64 tis. € | 95 tis. € | 96 tis. € |
| Základné imanie | 6 640 € | 6 551 € | 6 551 € | 6 551 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 17 tis. € | 41 tis. € | 58 tis. € | 88 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 518 € | 17 tis. € | 30 tis. € | 1 417 € |
| Záväzky | 198 tis. € | 102 tis. € | 116 tis. € | 20 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 198 tis. € | 102 tis. € | 116 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Bošáca 5, 91307 Bošáca, Slovenská republika
Adresa Bošáca 5, 91307 Bošáca, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
DLAŽDIČI & OBKLADAČI s. r. o.
Bernolákova 16/606, 91501 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.