Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46650962・Siladice 28, 92052 Siladice・Založené 2012
Obrat 2025
13 €
+0,0 %Zisk 2025
−3 361 €
+2,0 %Aktíva
736 tis. €
−0,1 %Vlastný kapitál
418 tis. €
−0,8 %Zadlženosť
43,3 %
+0,4 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-25 853,8 %
+538 ppZisk / výnosy
ROA
-0,5 %
Rentabilita aktív
ROE
-0,8 %
Rentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,46
+7,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 021 €
+2,3 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-11,3 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−13 tis. €
−8,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 13 € | 13 € | 13 € | 13 € |
| Pridaná hodnota | 13 € | 13 € | 13 € | 13 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 106 € | 13 € | 13 € | 13 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 028 € | −3 127 € | −3 431 € | −3 361 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 746 tis. € | 747 tis. € | 737 tis. € | 736 tis. € |
| Neobežný majetok | 728 tis. € | 731 tis. € | 728 tis. € | 725 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 713 tis. € | 716 tis. € | 713 tis. € | 710 tis. € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 16 tis. € | 8 960 € | 11 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 11 tis. € | 3 960 € | 5 951 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 746 tis. € | 747 tis. € | 737 tis. € | 736 tis. € |
| Vlastné imanie | 427 tis. € | 425 tis. € | 421 tis. € | 418 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −14 tis. € | −17 tis. € | −20 tis. € | −24 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 028 € | −3 127 € | −3 431 € | −3 361 € |
| Záväzky | 319 tis. € | 322 tis. € | 316 tis. € | 319 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 14 tis. € | 17 tis. € | 21 tis. € | 24 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 305 tis. € | 305 tis. € | 295 tis. € | 295 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
2 registrované činnosti
Adresa Siladice 153, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Horné Zelenice 202, 92052 Horné Zelenice, Slovenská republika
Adresa Siladice 253, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Siladice 247, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Siladice 153, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Horné Zelenice 202, 92052 Horné Zelenice, Slovenská republika
Adresa Siladice 253, 92052 Siladice, Slovenská republika
Adresa Kozácka 6766/42, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Siladice 247, 92052 Siladice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.