Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46653210・Topoľčianska 431, 95185 Skýcov・Založené 2012
Obrat 2025
710 tis. €
+7,0 %Zisk 2025
18 tis. €
+143 %Aktíva
698 tis. €
+42 %Vlastný kapitál
134 tis. €
+16 %Zadlženosť
80,7 %
+4,3 ppHrubá marža
37,3 %
+2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
+1,5 ppZisk / výnosy
ROA
2,6 %
+1,1 ppRentabilita aktív
ROE
13,7 %
+7,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,34
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
22 tis. €
+97 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
18,1 %
−16 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
141 tis. €
+30 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
8,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 618 tis. € | 599 tis. € | 639 tis. € | 679 tis. € |
| Pridaná hodnota | 181 tis. € | 169 tis. € | 221 tis. € | 253 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 639 tis. € | 634 tis. € | 664 tis. € | 710 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −6 435 € | −3 677 € | 7 555 € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 735 € | 3 840 € | 4 062 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 494 tis. € | 408 tis. € | 492 tis. € | 698 tis. € |
| Neobežný majetok | 222 tis. € | 252 tis. € | 325 tis. € | 496 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 222 tis. € | 252 tis. € | 325 tis. € | 496 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 273 tis. € | 156 tis. € | 167 tis. € | 202 tis. € |
| Zásoby | 22 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 205 tis. € | 127 tis. € | 126 tis. € | 163 tis. € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 7 380 € | 25 tis. € | 24 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 494 tis. € | 408 tis. € | 492 tis. € | 698 tis. € |
| Vlastné imanie | 135 tis. € | 131 tis. € | 116 tis. € | 134 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 86 tis. € | 79 tis. € | 75 tis. € | 83 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −6 435 € | −3 677 € | 7 555 € | 18 tis. € |
| Záväzky | 360 tis. € | 277 tis. € | 376 tis. € | 563 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 76 tis. € | 39 tis. € | 10 tis. € | 3 206 € |
| Krátkodobé záväzky | 142 tis. € | 42 tis. € | 59 tis. € | 60 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 140 tis. € | 193 tis. € | 303 tis. € | 496 tis. € |
| Rezervy | 2 131 € | 3 479 € | 3 783 € | 3 350 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa 1. mája 1317/28, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Adresa 1. mája 1317/28, 95301 Zlaté Moravce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.