Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46664343・Lazaretská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2012
Obrat 2017
81 tis. €
−84 %Zisk 2017
7 208 €
−78 %Aktíva
71 tis. €
−53 %Vlastný kapitál
71 tis. €
+11 %Zadlženosť
0,0 %
−57 ppHrubá marža
28,0 %
+18 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,9 %
+2,5 ppZisk / výnosy
ROA
10,1 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
10,1 %
−41 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
10 tis. €
−76 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
29,9 %
+7,0 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
71 tis. €
+16 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-70,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 896 tis. € | 515 tis. € | 79 tis. € |
| Pridaná hodnota | 58 tis. € | 52 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 896 tis. € | 515 tis. € | 81 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 31 tis. € | 33 tis. € | 7 208 € |
| Daň z príjmov | 8 971 € | 9 798 € | 3 073 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 971 € | 9 798 € | 3 073 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 93 tis. € | 153 tis. € | 71 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 92 tis. € | 148 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 64 tis. € | 42 tis. € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 106 tis. € | 71 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 247 € | 4 672 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2017 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 93 tis. € | 153 tis. € | 71 tis. € |
| Vlastné imanie | 41 tis. € | 64 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 372 € | 372 € | 372 € |
| HV minulých rokov | 5 110 € | 26 tis. € | 59 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 31 tis. € | 33 tis. € | 7 208 € |
| Záväzky | 52 tis. € | 88 tis. € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 127 € | 143 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 51 tis. € | 87 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 000 € | 1 000 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 825 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Hof 1083/10, 6861 Alberschwende, Rakúska republika
Adresa Hof 1083/10, 6861 Alberschwende, Rakúska republika
Adresa Hof 1083/10, 6861 Alberschwende, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
CONTACT MANUFACTURER s. r. o. v likvidácii
Lazaretská 8, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.