Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46665056・Rustaveliho 10072/4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača・Založené 2012
Obrat 2025
691 tis. €
−2,6 %Zisk 2025
57 tis. €
−65 %Aktíva
301 tis. €
−31 %Vlastný kapitál
250 tis. €
−29 %Zadlženosť
17,0 %
−2,6 ppHrubá marža
27,1 %
−5,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
8,3 %
−15 ppZisk / výnosy
ROA
19,0 %
−19 ppRentabilita aktív
ROE
22,9 %
−24 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,98
+17 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
72 tis. €
−65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,1 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
251 tis. €
−29 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
15,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 465 tis. € | 588 tis. € | 709 tis. € | 691 tis. € |
| Pridaná hodnota | 120 tis. € | 171 tis. € | 230 tis. € | 188 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 465 tis. € | 588 tis. € | 709 tis. € | 691 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 77 tis. € | 116 tis. € | 165 tis. € | 57 tis. € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 31 tis. € | 44 tis. € | 15 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 206 tis. € | 317 tis. € | 438 tis. € | 301 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 206 tis. € | 317 tis. € | 438 tis. € | 301 tis. € |
| Zásoby | 32 tis. € | 50 tis. € | 38 tis. € | 72 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 3 575 € | 340 € | 4 124 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 32 tis. € | 42 tis. € | 44 tis. € | 63 tis. € |
| Finančné účty | 143 tis. € | 221 tis. € | 356 tis. € | 162 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 206 tis. € | 317 tis. € | 438 tis. € | 301 tis. € |
| Vlastné imanie | 154 tis. € | 240 tis. € | 352 tis. € | 250 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 71 tis. € | 118 tis. € | 182 tis. € | 187 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 77 tis. € | 116 tis. € | 165 tis. € | 57 tis. € |
| Záväzky | 52 tis. € | 77 tis. € | 86 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 346 € | 415 € | 487 € | 959 € |
| Krátkodobé záväzky | 52 tis. € | 76 tis. € | 86 tis. € | 50 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
28 registrovaných činností
Adresa Rustaveliho 10072 /4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Rustaveliho 10072/4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Športová 728, 90061 Gajary, Slovenská republika
Adresa Rustaveliho 10072 /4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Rustaveliho 10072/4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Adresa Športová 728, 90061 Gajary, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Augeri s. r. o.
Rustaveliho 10072/4A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.