Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46667890・Čerpacia stanica PHM 144, 07236 Kaluža・Založené 2012
Obrat 2025
585 tis. €
−8,7 %Zisk 2025
387 €
+117 %Aktíva
258 tis. €
+18 %Vlastný kapitál
19 tis. €
+2,1 %Zadlženosť
92,7 %
+1,1 ppHrubá marža
3,9 %
+0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,1 %
Zisk / výnosy
ROA
0,1 %
+0,1 ppRentabilita aktív
ROE
2,0 %
+1,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
+5,0 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 227 €
+5,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
90,8 %
−4,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
9 874 €
+4 356 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 710 tis. € | 617 tis. € | 640 tis. € | 584 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 20 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 709 tis. € | 619 tis. € | 640 tis. € | 585 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 298 € | 246 € | 178 € | 387 € |
| Daň z príjmov | 1 311 € | 1 083 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 311 € | 1 083 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 122 tis. € | 177 tis. € | 219 tis. € | 258 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 28 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 28 tis. € | 19 tis. € | 47 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 122 tis. € | 149 tis. € | 201 tis. € | 211 tis. € |
| Zásoby | 70 tis. € | 103 tis. € | 129 tis. € | 147 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 51 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € | 43 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 543 € | 4 289 € | 21 tis. € | 21 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 122 tis. € | 177 tis. € | 219 tis. € | 258 tis. € |
| Vlastné imanie | 18 tis. € | 18 tis. € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 13 tis. € | 13 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 298 € | 246 € | 178 € | 387 € |
| Záväzky | 104 tis. € | 158 tis. € | 201 tis. € | 239 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 104 tis. € | 158 tis. € | 201 tis. € | 201 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 38 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Kaluža 100, 07236 Kaluža, Slovenská republika
Adresa Kaluža 100, 07236 Kaluža, Slovenská republika
Adresa Kaluža 100, 07236 Kaluža, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.