Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46672591・Nám. sv. Imricha 923/21, 94301 Štúrovo・Založené 2012
Obrat 2024
236 €
Zisk 2024
−1 483 €
−45 %Aktíva
4 778 €
−5,7 %Vlastný kapitál
−1 581 €
−1 513 %Zadlženosť
133,1 %
+31 ppHrubá marža
-446,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-628,4 %
Zisk / výnosy
ROA
-31,0 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
93,8 %
−953 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,02
−3,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 143 €
−11 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-29,7 %
−30 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
89 €
−69 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
3,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 236 € |
| Pridaná hodnota | −510 € | −636 € | −936 € | −1 054 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 236 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −594 € | −744 € | −1 026 € | −1 483 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 476 € | 5 141 € | 5 066 € | 4 778 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 476 € | 5 141 € | 5 066 € | 4 778 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 68 € | 93 € | 50 € |
| Finančné účty | 5 476 € | 5 073 € | 4 973 € | 4 728 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 476 € | 5 141 € | 5 066 € | 4 778 € |
| Vlastné imanie | 1 671 € | 928 € | −98 € | −1 581 € |
| Základné imanie | 5 500 € | 5 500 € | 5 500 € | 5 500 € |
| HV minulých rokov | −3 235 € | −3 828 € | −4 572 € | −5 598 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −594 € | −744 € | −1 026 € | −1 483 € |
| Záväzky | 3 805 € | 4 213 € | 5 164 € | 6 359 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 370 € | 370 € | 1 670 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 805 € | 3 828 € | 4 778 € | 4 689 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 15 € | 16 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Boszorkánysziget utca 27/B., 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Korda utca 9/B., 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Hétvezér utca 7-9, 6724 Szeged, Maďarsko
Adresa Štadiónová 1, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Boszorkánysziget utca 27/B., 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Korda utca 9/B., 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Hétvezér u. 7-9, 6724 Szeged, Maďarsko
Adresa Hétvezér u. 7-9, 6724 Szeged, Maďarsko
Adresa Korda 9/b, 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Štadiónová 1, 94131 Dvory nad Žitavou, Slovenská republika
Adresa Hétvezér u. 7-9, 6724 Szeged, Maďarsko
Adresa Korda 9/b, 6725 Szeged, Maďarsko
Adresa Rosta koz 7, 6710 Szeged, Maďarsko
Zapísané v OR SR
INTER NOS Import - Export, s.r.o.
Nám. sv. Imricha 923/21, 94301 Štúrovo
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.