Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46684379・Jabloňová 194/2, 01501 Rajec・Založené 2012
Obrat 2024
168 tis. €
−14 %Zisk 2024
−6 737 €
−20 %Aktíva
22 tis. €
−39 %Vlastný kapitál
128 €
−98 %Zadlženosť
99,4 %
+19 ppHrubá marža
14,3 %
−2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-4,0 %
−1,1 ppZisk / výnosy
ROA
-31,1 %
−15 ppRentabilita aktív
ROE
-5 263,3 %
−5 181 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,05
−34 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 777 €
−2,8 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-16,6 %
−17 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
928 €
−93 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-4,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 287 tis. € | 238 tis. € | 195 tis. € | 167 tis. € |
| Pridaná hodnota | 88 tis. € | 51 tis. € | 33 tis. € | 24 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 298 tis. € | 238 tis. € | 197 tis. € | 168 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 713 € | 134 € | −5 621 € | −6 737 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 365 € | 0 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 365 € | 0 € | 960 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 59 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 010 € | 560 € | 560 € | 560 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 010 € | 560 € | 560 € | 560 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 56 tis. € | 43 tis. € | 35 tis. € | 21 tis. € |
| Zásoby | 4 955 € | 5 854 € | 6 672 € | 7 414 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 25 tis. € | 12 tis. € | 2 682 € | 3 673 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 485 € | 3 561 € | 3 869 € | 9 562 € |
| Časové rozlíšenie | 2 236 € | 276 € | 276 € | 473 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 59 tis. € | 44 tis. € | 36 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 16 tis. € | 12 tis. € | 6 865 € | 128 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 082 € | 2 082 € | 2 082 € | 2 082 € |
| HV minulých rokov | 14 tis. € | 5 116 € | 5 404 € | −217 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 713 € | 134 € | −5 621 € | −6 737 € |
| Záväzky | 43 tis. € | 32 tis. € | 29 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 383 € | 407 € | 426 € | 439 € |
| Krátkodobé záväzky | 4 750 € | 16 tis. € | 22 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 32 tis. € | 15 tis. € | 6 395 € | 0 € |
| Rezervy | 5 516 € | 998 € | 0 € | 1 394 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Jabloňová 194/2, 01501 Rajec, Slovenská republika
Adresa Jabloňová 194/2, 01501 Rajec, Slovenská republika
Adresa Jabloňová 194/2, 01501 Rajec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.