Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

MPL dent s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 46689079Mengusovce 15, 05936 MengusovceZaložené 2012

Obrat 2025

130 tis. €

−24 %
IČO
46689079
DIČ
2023550375
IČ DPH
SK2023550375, podľa §7a, registrácia od streda 1. septembra 2021
Sídlo
MPL dent s.r.o.Mengusovce 15 05936 Mengusovce
Dátum vzniku
piatok 29. júna 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Prešov, Sro/26248/P

Zisk 2025

−5 216 €

−131 %

Aktíva

70 tis. €

−16 %

Vlastný kapitál

34 tis. €

−13 %

Zadlženosť

52,2 %

−1,5 pp

Hrubá marža

36,2 %

−4,7 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−131 %
6 655 €−5 714 €−9 365 €−2 143 €2 337 €1 768 €−4 818 €8 687 €5 187 €19 tis. €17 tis. €−5 216 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−24 %
19 tis. €23 tis. €24 tis. €38 tis. €49 tis. €59 tis. €69 tis. €112 tis. €111 tis. €146 tis. €171 tis. €130 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-4,0 %

−14 pp

Zisk / výnosy

ROA

-7,4 %

−28 pp

Rentabilita aktív

ROE

-15,6 %

−59 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

0,84

−22 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−4 256 €

−120 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-22,6 %

−43 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

−5 058 €

−244 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

19,2 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

19 tis. €201423 tis. €201524 tis. €201638 tis. €201749 tis. €201860 tis. €201969 tis. €2020113 tis. €2021111 tis. €2022146 tis. €2023172 tis. €2024130 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru111 tis. €146 tis. €171 tis. €130 tis. €
Pridaná hodnota45 tis. €68 tis. €70 tis. €47 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti111 tis. €146 tis. €172 tis. €130 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení5 187 €19 tis. €17 tis. €−5 216 €
Daň z príjmov1 321 €5 216 €4 302 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok43 tis. €
  • Obežný majetok27 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie34 tis. €
  • Záväzky37 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom44 tis. €78 tis. €84 tis. €70 tis. €
Neobežný majetok8 039 €41 tis. €38 tis. €43 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok8 039 €41 tis. €38 tis. €43 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok36 tis. €37 tis. €46 tis. €27 tis. €
Zásoby2 012 €2 248 €2 026 €1 297 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky19 tis. €32 tis. €30 tis. €22 tis. €
Finančné účty15 tis. €2 243 €14 tis. €3 353 €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky44 tis. €78 tis. €84 tis. €70 tis. €
Vlastné imanie3 325 €22 tis. €39 tis. €34 tis. €
Základné imanie6 640 €6 640 €6 640 €6 640 €
HV minulých rokov−9 002 €−3 815 €15 tis. €31 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení5 187 €19 tis. €17 tis. €−5 216 €
Záväzky41 tis. €56 tis. €45 tis. €37 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €573 €745 €
Krátkodobé záväzky35 tis. €50 tis. €42 tis. €32 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy5 675 €5 797 €2 063 €4 081 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 805 €480 €480 €480 €0 €0 €0 €1 333 €1 321 €5 216 €4 302 €960 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie448,67 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

22 registrovaných činností

  • zubná technikaPlatné od utorok 12. novembra 2013
  • administratívne službyPlatné od piatok 29. júna 2012
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od piatok 29. júna 2012
  • čistiace a upratovacie službyPlatné od piatok 29. júna 2012
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovPlatné od piatok 29. júna 2012
  • faktoring a forfaitingPlatné od piatok 29. júna 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od piatok 29. júna 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaPlatné od piatok 29. júna 2012
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od piatok 29. júna 2012
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 29. júna 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 18. septembra 2013

    Adresa Štefánikova 98/66, 05801 Poprad, Slovenská republika

  • Konateľod piatok 29. júna 2012

    Adresa Mengusovce 15, 05936 Mengusovce, Slovenská republika

  • Pavol TakáčZaniknuté
    Konateľstreda 18. septembra 2013 – utorok 2. októbra 2018

    Adresa Štefánikova 98/66, 05801 Poprad, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 7
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. októbra 2018

    Adresa Štefánikova 98/66, 05801 Poprad, Slovenská republika

    Podiel50,03 %Vklad3 322 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. októbra 2018

    Adresa Mengusovce 15, 05936 Mengusovce, Slovenská republika

    Podiel49,97 %Vklad3 318 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 12. novembra 2013 – utorok 2. októbra 2018

    Adresa Štefánikova 98/66, 05801 Poprad, Slovenská republika

    Podiel33,37 %Vklad2 216 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 12. novembra 2013 – utorok 2. októbra 2018

    Adresa Mengusovce 15, 05936 Mengusovce, Slovenská republika

    Podiel33,31 %Vklad2 212 EUR
  • Pavol TakáčZaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 12. novembra 2013 – utorok 2. októbra 2018

    Adresa Štefánikova 98/66, 05801 Poprad, Slovenská republika

    Podiel33,31 %Vklad2 212 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 29. júna 2012 – pondelok 11. novembra 2013

    Adresa Prokopa Holého 145, 47001 Česká Lípa, Česká republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR
  • PALMIK s.r.o.Zaniknuté
    Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 29. júna 2012 – pondelok 11. novembra 2013

    Adresa Mengusovce 15, 05936 Mengusovce, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad3 320 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Prešov
Číslo zápisu
Sro/26248/P
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
MPL dent s.r.o.

Sídlo spoločnosti

MPL dent s.r.o.

Mengusovce 15, 05936 Mengusovce

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.