Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46707409・Radvaň nad Dunajom 3, 94638 Radvaň nad Dunajom・Založené 2012
Obrat 2025
15 tis. €
−77 %Zisk 2025
−20 tis. €
−2 064 %Aktíva
152 tis. €
−14 %Vlastný kapitál
147 tis. €
−12 %Zadlženosť
3,7 %
−2,4 ppHrubá marža
-35,6 %
−91 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-135,0 %
−134 ppZisk / výnosy
ROA
-13,2 %
−13 ppRentabilita aktív
ROE
-13,7 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
110,73
+198 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−20 tis. €
−2 348 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-1,7 %
−207 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
148 tis. €
−1,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-19,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 116 tis. € | 153 tis. € | 60 tis. € | 8 300 € |
| Pridaná hodnota | 40 tis. € | 59 tis. € | 33 tis. € | −2 954 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 210 tis. € | 153 tis. € | 65 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 23 tis. € | 12 tis. € | −928 € | −20 tis. € |
| Daň z príjmov | 9 760 € | 4 682 € | 1 806 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 258 tis. € | 252 tis. € | 177 tis. € | 152 tis. € |
| Neobežný majetok | 47 tis. € | 40 tis. € | 23 tis. € | 3 284 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 47 tis. € | 40 tis. € | 23 tis. € | 3 284 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 211 tis. € | 212 tis. € | 154 tis. € | 149 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 151 € | 1 399 € | 5 476 € | 3 384 € |
| Finančné účty | 211 tis. € | 211 tis. € | 148 tis. € | 146 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 258 tis. € | 252 tis. € | 177 tis. € | 152 tis. € |
| Vlastné imanie | 155 tis. € | 168 tis. € | 167 tis. € | 147 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 127 tis. € | 150 tis. € | 162 tis. € | 161 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 23 tis. € | 12 tis. € | −928 € | −20 tis. € |
| Záväzky | 103 tis. € | 85 tis. € | 11 tis. € | 5 635 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 210 € | 1 277 € | 1 297 € | 1 304 € |
| Krátkodobé záväzky | 17 tis. € | 7 986 € | 4 143 € | 1 345 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 84 tis. € | 75 tis. € | 5 221 € | 2 952 € |
| Rezervy | 499 € | 171 € | 84 € | 34 € |
Vývoj daňových povinností
33 registrovaných činností
Adresa Radvaň nad Dunajom 3, 94638 Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Adresa Radvaň nad Dunajom 3, 94638 Radvaň nad Dunajom, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Coxi Cont, s.r.o.
Radvaň nad Dunajom 3, 94638 Radvaň nad Dunajom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.