Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46707867・Výstavná 19, 94901 Nitra・Založené 2012
Obrat 2021
584 tis. €
−24 %Zisk 2021
461 tis. €
−24 %Aktíva
3,51 mil. €
+23 %Vlastný kapitál
2,2 mil. €
+27 %Zadlženosť
37,4 %
−1,6 ppHrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
79,0 %
Zisk / výnosy
ROA
13,1 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
21,0 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,65
+4,4 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
584 tis. €
−24 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2,16 mil. €
+27 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
30,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 200 tis. € | 1,15 mil. € | 769 tis. € | 584 tis. € |
| Pridaná hodnota | −18 tis. € | 1,15 mil. € | 769 tis. € | 584 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 200 tis. € | 1,15 mil. € | 769 tis. € | 584 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −19 tis. € | 914 tis. € | 607 tis. € | 461 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 237 tis. € | 161 tis. € | 123 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 623 tis. € | 1,93 mil. € | 2,85 mil. € | 3,51 mil. € |
| Neobežný majetok | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 588 tis. € | 1,9 mil. € | 2,81 mil. € | 3,48 mil. € |
| Zásoby | 7 420 € | 7 420 € | 7 420 € | 7 420 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 663 tis. € | 1,98 mil. € | 2,89 mil. € | 3,56 mil. € |
| Finančné účty | −82 tis. € | −86 tis. € | −86 tis. € | −89 tis. € |
| Položka | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 623 tis. € | 1,93 mil. € | 2,85 mil. € | 3,51 mil. € |
| Vlastné imanie | 214 tis. € | 1,13 mil. € | 1,74 mil. € | 2,2 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 227 tis. € | 208 tis. € | 1,12 mil. € | 1,73 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −19 tis. € | 914 tis. € | 607 tis. € | 461 tis. € |
| Záväzky | 409 tis. € | 805 tis. € | 1,11 mil. € | 1,31 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 084 € | 2 084 € | 2 084 € | 2 084 € |
| Krátkodobé záväzky | 404 tis. € | 800 tis. € | 1,11 mil. € | 1,31 mil. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 060 € | 3 060 € | 3 060 € | 235 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Velké náměstí 115/1, 76701 Kroměříž, Česká republika
Adresa Oskol 3203/22, 76701 Kroměříž, Česká republika
Adresa Výstavná 19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Adresa Velké náměstí 115/1, 76701 Kroměříž, Česká republika
Adresa Příkop 843/4, 60200 Zábrdovice, Brno, Česká republika
Adresa Oskol 3203/22, 76701 Kroměříž, Česká republika
Adresa Výstavná 19, 94901 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.