Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46708014・Zámocká 3, 81101 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2024
12 tis. €
−29 %Zisk 2024
−6 317 €
−245 %Aktíva
6 077 €
−50 %Vlastný kapitál
5 737 €
−52 %Zadlženosť
5,6 %
+3,8 ppHrubá marža
-50,0 %
−78 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-53,8 %
−80 ppZisk / výnosy
ROA
-103,9 %
−139 ppRentabilita aktív
ROE
-110,1 %
−146 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,87
−69 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−5 977 €
−234 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-5,7 %
−8,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
5 737 €
−52 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-12,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 9 750 € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | −2 106 € | 28 € | 4 580 € | −5 869 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 9 750 € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −2 640 € | −401 € | 4 358 € | −6 317 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 117 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 097 € | 7 696 € | 12 tis. € | 6 077 € |
| Neobežný majetok | 328 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 328 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 7 769 € | 7 696 € | 12 tis. € | 6 077 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 000 € | 3 002 € | 2 311 € | 2 € |
| Finančné účty | 3 769 € | 4 694 € | 9 958 € | 6 075 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 097 € | 7 696 € | 12 tis. € | 6 077 € |
| Vlastné imanie | 8 097 € | 7 696 € | 12 tis. € | 5 737 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 5 737 € | 3 097 € | 2 696 € | 7 054 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −2 640 € | −401 € | 4 358 € | −6 317 € |
| Záväzky | 0 € | 0 € | 215 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 215 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Cígeľská 2, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bartókova 1, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Cígeľská 2, 83106 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Bartókova 1, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Cígeľská 2, 83106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Bartókova 1, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.