Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46717269・Kollárova 10967/6, 940 02 Nové Zámky・Založené 2012
Obrat 2025
1,03 mil. €
−19 %Zisk 2025
48 tis. €
−67 %Aktíva
1,79 mil. €
+1,9 %Vlastný kapitál
1,56 mil. €
+6,0 %Zadlženosť
13,2 %
−3,4 ppHrubá marža
8,3 %
+5,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,7 %
−6,8 ppZisk / výnosy
ROA
2,7 %
−5,6 ppRentabilita aktív
ROE
3,1 %
−6,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,14
+36 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
62 tis. €
−67 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,2 %
+0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
715 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 536 tis. € | 619 tis. € | 681 tis. € | 749 tis. € |
| Pridaná hodnota | −36 tis. € | −146 tis. € | 18 tis. € | 62 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 769 tis. € | 963 tis. € | 1,28 mil. € | 1,03 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 16 tis. € | 2 929 € | 147 tis. € | 48 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 282 € | 1 727 € | 39 tis. € | 13 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 4 282 € | 1 727 € | 39 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,12 mil. € | 1,44 mil. € | 1,76 mil. € | 1,79 mil. € |
| Neobežný majetok | 183 tis. € | 171 tis. € | 900 tis. € | 849 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 183 tis. € | 171 tis. € | 657 tis. € | 627 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 243 tis. € | 222 tis. € |
| Obežný majetok | 932 tis. € | 1,27 mil. € | 855 tis. € | 943 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 223 tis. € | 291 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 374 tis. € | 371 tis. € | 173 tis. € | 269 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 558 tis. € | 897 tis. € | 459 tis. € | 383 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 973 € | 2 557 € | 2 902 € | 700 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,12 mil. € | 1,44 mil. € | 1,76 mil. € | 1,79 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,05 mil. € | 1,25 mil. € | 1,47 mil. € | 1,56 mil. € |
| Základné imanie | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € | 24 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 400 € | 2 400 € | 2 400 € | 2 400 € |
| HV minulých rokov | 32 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € | 198 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 16 tis. € | 2 929 € | 147 tis. € | 48 tis. € |
| Záväzky | 65 tis. € | 190 tis. € | 291 tis. € | 236 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 823 € | 3 460 € | 4 107 € | 4 821 € |
| Krátkodobé záväzky | 59 tis. € | 184 tis. € | 282 tis. € | 228 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 525 € | 3 118 € | 4 699 € | 3 580 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
14 registrovaných činností
Adresa Kollárova 10967/6, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Nábrežná 4625/45, 94057 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Kollárova 10967/6, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Nábrežná 4625/45, 94057 Nové Zámky, Slovenská republika
Adresa Nábrežná 4625/45, 94057 Nové Zámky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.