Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46726837・Hrdinov SNP 68, 04425 Vyšný Medzev・Založené 2012
Obrat 2025
3 343 €
+47 %Zisk 2025
−279 €
+85 %Aktíva
8 700 €
−10 %Vlastný kapitál
4 798 €
+47 %Zadlženosť
44,9 %
−21 ppHrubá marža
23,5 %
+57 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,3 %
+71 ppZisk / výnosy
ROA
-3,2 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
-5,8 %
+50 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
6,62
+42 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
61 €
+104 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
557,4 %
+580 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 564 €
−6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 2 600 € | 2 280 € | 3 340 € |
| Pridaná hodnota | −4 254 € | −2 460 € | −768 € | 786 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 2 600 € | 2 280 € | 3 343 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 452 € | −3 241 € | −1 817 € | −279 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 9 034 € | 9 680 € | 8 700 € |
| Neobežný majetok | 7 265 € | 6 737 € | 6 208 € | 5 680 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 7 265 € | 6 737 € | 6 208 € | 5 680 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 761 € | 2 297 € | 3 472 € | 3 020 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 761 € | 652 € | 2 757 € | 162 € |
| Finančné účty | 2 000 € | 1 645 € | 715 € | 2 858 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 9 034 € | 9 680 € | 8 700 € |
| Vlastné imanie | −375 € | 1 836 € | 3 260 € | 4 798 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 452 € | −3 241 € | −1 817 € | −279 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 7 198 € | 6 420 € | 3 902 € |
| Dlhodobé záväzky | 10 tis. € | 6 598 € | 5 660 € | 3 446 € |
| Krátkodobé záväzky | 345 € | 600 € | 744 € | 456 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 16 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Hrdinov SNP 104/64, 04425 Vyšný Medzev, Slovenská republika
Adresa Hrdinov SNP 104/64, 04425 Vyšný Medzev, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.