Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46737430・Lipová 8, 90084 Báhoň・Založené 2012
Obrat 2025
1,97 mil. €
+16 %Zisk 2025
9 982 €
−22 %Aktíva
1,18 mil. €
−14 %Vlastný kapitál
250 tis. €
+4,0 %Zadlženosť
78,9 %
−3,6 ppHrubá marža
4,7 %
−3,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,5 %
−0,3 ppZisk / výnosy
ROA
0,8 %
−0,1 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
−1,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,17
+4,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
−18 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,8 %
+4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
154 tis. €
+20 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,91 mil. € | 1,95 mil. € | 1,7 mil. € | 1,95 mil. € |
| Pridaná hodnota | 126 tis. € | 137 tis. € | 137 tis. € | 93 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,92 mil. € | 1,95 mil. € | 1,7 mil. € | 1,97 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 6 635 € | 13 tis. € | 9 982 € |
| Daň z príjmov | 3 804 € | 2 148 € | 3 970 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1,45 mil. € | 1,43 mil. € | 1,37 mil. € | 1,18 mil. € |
| Neobežný majetok | 157 tis. € | 128 tis. € | 123 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 157 tis. € | 128 tis. € | 123 tis. € | 104 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1,3 mil. € | 1,3 mil. € | 1,25 mil. € | 1,08 mil. € |
| Zásoby | 848 tis. € | 772 tis. € | 821 tis. € | 681 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 347 € | 339 € | 544 € | 407 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 46 tis. € | 39 tis. € | 89 tis. € | 80 tis. € |
| Finančné účty | 404 tis. € | 488 tis. € | 339 tis. € | 319 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1,45 mil. € | 1,43 mil. € | 1,37 mil. € | 1,18 mil. € |
| Vlastné imanie | 221 tis. € | 227 tis. € | 240 tis. € | 250 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 53 tis. € | 65 tis. € | 72 tis. € | 84 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 6 635 € | 13 tis. € | 9 982 € |
| Záväzky | 1,23 mil. € | 1,2 mil. € | 1,13 mil. € | 935 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 14 tis. € | 12 tis. € | 9 980 € | 7 544 € |
| Krátkodobé záväzky | 1,22 mil. € | 1,19 mil. € | 1,12 mil. € | 926 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 964 € | 935 € | 813 € | 861 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Igram 59, 90084 Igram, Slovenská republika
Adresa Lipová 8, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Lipová 8, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Adresa Igram 59, 90084 Igram, Slovenská republika
Adresa Lipová 8, 90084 Báhoň, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.