Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46741321・Starobystrická 718/47, 90028 Zálesie・Založené 2012
Obrat 2024
31 tis. €
+220 %Zisk 2024
17 tis. €
+1 238 %Aktíva
75 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
71 tis. €
+31 %Zadlženosť
5,6 %
+0,9 ppHrubá marža
66,5 %
+37 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
53,7 %
+41 ppZisk / výnosy
ROA
22,3 %
+20 ppRentabilita aktív
ROE
23,6 %
+21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
17,44
−13 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+1 319 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
13,0 %
+5,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
68 tis. €
+35 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 780 € | 4 600 € | 9 670 € | 31 tis. € |
| Pridaná hodnota | −5 404 € | −3 496 € | 2 822 € | 21 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 15 tis. € | 4 602 € | 9 670 € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 5 903 € | −3 640 € | 1 242 € | 17 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 042 € | 0 € | 104 € | 2 478 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 58 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 324 € | 4 324 € | 3 196 € | 2 068 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 324 € | 4 324 € | 3 196 € | 2 068 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 54 tis. € | 50 tis. € | 53 tis. € | 73 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 45 € | 45 € | 2 079 € | 4 150 € |
| Finančné účty | 54 tis. € | 50 tis. € | 51 tis. € | 68 tis. € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 58 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 56 tis. € | 53 tis. € | 54 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 43 tis. € | 49 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 5 903 € | −3 640 € | 1 242 € | 17 tis. € |
| Záväzky | 1 632 € | 1 419 € | 2 658 € | 4 162 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 632 € | 1 419 € | 2 655 € | 4 162 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 3 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Starobystrická 718/47, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Adresa Starobystrická 718/47, 90028 Zálesie, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.