Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

BODY MEDIA, s. r. o.

Finančný profil firmy・IČO 46741461・Krížna 3, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2012

Aktívna

Obrat 2025

842 tis. €

+511 %
IČO
46741461
DIČ
2023546701
IČ DPH
SK2023546701, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. októbra 2023
Sídlo
BODY MEDIA, s. r. o.Krížna 3 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Dátum vzniku
sobota 30. júna 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/180365/B

Zisk 2025

40 tis. €

+902 %Výsledok hospodárenia po zdanení

Aktívabez DPH

149 tis. €

+66 %Majetok celkom, uvedený bez DPH

Vlastný kapitál

109 tis. €

+58 %Aktíva po odpočítaní cudzích zdrojov

Zadlženosť

27,3 %

+4,0 ppZáväzky / aktíva celkom

Nedostupné – mikro účtovné jednotky túto položku vo výkaze nerozlišujú.

Hrubá marža

14,7 %

−2,2 ppHrubý zisk / tržby
Pripravujeme

Andromia skóre

—

Zisk

+902 %
806 €−6 296 €463 €1 778 €6 096 €188 €−4 982 €−5 095 €−2 076 €3 879 €3 965 €40 tis. €2014201520162017201820192020202120222023202420252014806 €2015−6 296 €2016463 €20171 778 €20186 096 €2019188 €2020−4 982 €2021−5 095 €2022−2 076 €20233 879 €20243 965 €202540 tis. €

Výsledok hospodárenia po zdanení podľa účtovnej závierky za každý rok. Záporná hodnota znamená stratu.

Tržby

+509 %
9 821 €8 051 €7 286 €12 tis. €98 tis. €9 697 €8 414 €4 434 €2 597 €189 tis. €138 tis. €838 tis. €20142015201620172018201920202021202220232024202520149 821 €20158 051 €20167 286 €201712 tis. €201898 tis. €20199 697 €20208 414 €20214 434 €20222 597 €2023189 tis. €2024138 tis. €2025838 tis. €

Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru, teda príjmy z hlavnej činnosti firmy bez ostatných výnosov.

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €480 €212 €50 €0 €0 €0 €1 031 €1 054 €11 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025Daň celkom · 2014480 €Daň celkom · 2015480 €Daň celkom · 2016480 €Daň celkom · 2017480 €Daň celkom · 2018212 €Daň celkom · 201950 €Daň celkom · 20200 €Daň celkom · 20210 €Daň celkom · 20220 €Daň celkom · 20231 031 €Daň celkom · 20241 054 €Daň celkom · 202511 tis. €

Daň celkom je daň z príjmov vykázaná vo výkaze ziskov a strát. Splatná daň je jej časť, ktorú firma za daný rok odvádza štátu.

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

4,7 %

+1,8 pp

Zisk / výnosy

Zisková marža

4,7 %

+1,9 pp

Zisk / tržby

ROA

26,6 %

+22 pp

Rentabilita aktív

ROE

36,6 %

+31 pp

Rentabilita vlastného imania

Rentabilita nákladov

5,0 %

+2,0 pp

Zisk / (výnosy − zisk)

Podiel pridanej hodnoty na výnosoch

14,6 %

−2,2 pp

Pridaná hodnota / výnosy

Zisk pred zdanením

50 tis. €

+902 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

9 821 €20148 051 €20157 286 €201612 tis. €201798 tis. €20189 697 €20198 414 €20204 434 €20214 087 €2022189 tis. €2023138 tis. €2024842 tis. €2025

Súčet všetkých výnosov firmy za rok. Na rozdiel od tržieb zahŕňa aj predaj majetku, finančné a ostatné výnosy.

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru2 597 €189 tis. €138 tis. €838 tis. €
Pridaná hodnota1 824 €16 tis. €23 tis. €123 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti4 087 €189 tis. €138 tis. €842 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−2 076 €3 879 €3 965 €40 tis. €
Daň z príjmov0 €1 031 €1 054 €11 tis. €

Výnosy, náklady a výsledok hospodárenia za jednotlivé roky podľa zverejnených účtovných závierok.

Zdroje a náklady neziskovej organizácie

Položka2022202320242025
Osobné náklady5 235 €9 374 €17 tis. €69 tis. €

Hlavná činnosť je nezdaňovaná, podnikateľská činnosť zdaňovaná. Sumy podľa zverejnených účtovných závierok.

Aktívabez DPH

  • Neobežný majetok16 tis. €
  • Obežný majetok133 tis. €

Čím firma disponuje ku koncu roka: neobežný a obežný majetok, uvedený bez DPH.

Pasíva

  • Vlastné imanie109 tis. €
  • Záväzky41 tis. €

Z čoho je majetok financovaný: vlastné imanie a cudzie zdroje. Pasíva sa vždy rovnajú aktívam.

Súvaha

Aktíva (bez DPH)

Položka2022202320242025
Majetok celkom2 512 €21 tis. €90 tis. €149 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €16 tis. €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €16 tis. €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok2 512 €21 tis. €90 tis. €133 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €35 tis. €
Krátkodobé pohľadávky0 €3 409 €76 tis. €50 tis. €
Finančné účty2 512 €18 tis. €14 tis. €48 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky2 512 €21 tis. €90 tis. €149 tis. €
Vlastné imanie1 934 €5 813 €69 tis. €109 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−7 081 €−9 157 €−5 277 €−1 313 €
HV za účtovné obdobie po zdanení−2 076 €3 879 €3 965 €40 tis. €
Záväzky578 €15 tis. €21 tis. €41 tis. €
Dlhodobé záväzky141 €169 €17 tis. €515 €
Krátkodobé záväzky437 €15 tis. €3 731 €40 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Stav majetku a zdrojov jeho financovania ku koncu každého roka. Aktíva sú uvedené bez DPH.

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0526Nadmerný odpočet za obdobie0 €Daňová povinnosť za obdobie1 127,71 €Nie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Pohľadávky voči štátuNie
  • Súdne pohľadávky štátuNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Register zmlúv

Počet zmlúv1
Celková suma0 €
Počet protistrán1
Posledná zmluvapiatok 22. mája 2020

Najväčší partneri

Zobraziť všetky

Najnovšie zmluvy

Zobraziť všetky

Zdroj: Centrálny register zmlúv (www.crz.gov.sk), Úrad vlády SR, licencia CC BY 4.0

Predmet podnikania

13 registrovaných činností

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorovPlatné od streda 12. februára 2025
  • Prevádzkovanie výdajne stravyPlatné od streda 12. februára 2025
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuPlatné od piatok 29. augusta 2014
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 30. júna 2012
  • Fotografické službyPlatné od sobota 30. júna 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 30. júna 2012
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od sobota 30. júna 2012
  • Počítačové službyPlatné od sobota 30. júna 2012
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníPlatné od sobota 30. júna 2012
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 30. júna 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 4
  • Konateľod sobota 26. júla 2014

    Adresa Vajnorská 1319/53, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Konateľsobota 26. júla 2014 – utorok 11. februára 2025

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

  • Konateľutorok 14. mája 2013 – piatok 26. júla 2024

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

  • Konateľsobota 30. júna 2012 – štvrtok 6. júna 2013

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 12. februára 2025

    Adresa Vajnorská 1319/53, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 26. júla 2024

    Adresa Krížna 4066/3, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 26. júla 2024 – utorok 11. februára 2025

    Adresa Vajnorská 53, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 17. mája 2022 – štvrtok 25. júla 2024

    Adresa Vajnorská 53, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 29. augusta 2014 – pondelok 16. mája 2022

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 29. augusta 2014 – štvrtok 25. júla 2024

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel50 %Vklad2 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 7. júna 2013 – štvrtok 28. augusta 2014

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 30. júna 2012 – štvrtok 6. júna 2013

    Adresa Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

História firmy

1 zmena v registri

  • Sídlo

    2 záznamy
    • Krížna 3, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republikaod piatok 26. júla 2024
    • Okružná 506/96, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republikasobota 30. júna 2012 – štvrtok 25. júla 2024

Vlastnícka štruktúra

Hore spoločníci firmy, dole firmy, v ktorých je spoločníkom.

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/180365/B
Hlavná činnosť
Činnosti reklamných agentúr
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
BODY MEDIA, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

BODY MEDIA, s. r. o.

Krížna 3, 81107 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.