Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46741798・Hany Meličkovej 2989/14, 84105 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
509 €
−97 %Zisk 2025
−11 tis. €
+20 %Aktíva
408 €
−94 %Vlastný kapitál
−23 tis. €
+81 %Zadlženosť
5 852,9 %
+4 078 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-2 090,6 %
−2 010 ppZisk / výnosy
ROA
-2 608,1 %
−2 427 ppRentabilita aktív
ROE
45,3 %
+35 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
+372 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
+20 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−0,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−23 tis. €
+82 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-44,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 353 € | −5 163 € | −3 437 € | −2 447 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 509 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −14 tis. € | −19 tis. € | −13 tis. € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 27 tis. € | 32 tis. € | 7 335 € | 408 € |
| Neobežný majetok | 25 tis. € | 31 tis. € | 6 861 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 25 tis. € | 31 tis. € | 6 861 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 014 € | 501 € | 474 € | 408 € |
| Zásoby | 1 640 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 289 € | 451 € | 442 € | 403 € |
| Finančné účty | 85 € | 50 € | 32 € | 5 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 27 tis. € | 32 tis. € | 7 335 € | 408 € |
| Vlastné imanie | −90 tis. € | −110 tis. € | −123 tis. € | −23 tis. € |
| Základné imanie | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € | 10 tis. € |
| HV minulých rokov | −96 tis. € | −109 tis. € | −129 tis. € | −142 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −14 tis. € | −19 tis. € | −13 tis. € | −11 tis. € |
| Záväzky | 117 tis. € | 141 tis. € | 130 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 149 € | 148 € | 149 € | 149 € |
| Krátkodobé záväzky | 117 tis. € | 141 tis. € | 130 tis. € | 24 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 19 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Hany Meličkovej 2989/14, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa U Obory 294, 39806 Mirovice, Česká republika
Adresa Hany Meličkovej 2989/14, 84105 Bratislava, Slovenská republika
Adresa U Obory 294, 39806 Mirovice, Česká republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.