Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46745661・Paulínyho 8, 81102 Bratislava・Založené 2012
Obrat 2025
25 tis. €
−68 %Zisk 2025
12 tis. €
+1 810 %Aktíva
148 tis. €
+8,0 %Vlastný kapitál
74 tis. €
+20 %Zadlženosť
50,2 %
−4,8 ppHrubá marža
85,6 %
+61 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,8 %
+47 ppZisk / výnosy
ROA
8,1 %
+7,7 ppRentabilita aktív
ROE
16,3 %
+15 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,03
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
13 tis. €
+741 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,2 %
−50 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
75 tis. €
+22 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-18,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 142 tis. € | 116 tis. € | 56 tis. € | 14 tis. € |
| Pridaná hodnota | 72 tis. € | 67 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 143 tis. € | 118 tis. € | 79 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 18 tis. € | 17 tis. € | 628 € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 401 € | 5 241 € | 960 € | 1 363 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 401 € | 5 241 € | 960 € | 1 363 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 145 tis. € | 155 tis. € | 137 tis. € | 148 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 542 € | 6 041 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 542 € | 6 041 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 135 tis. € | 147 tis. € | 135 tis. € | 147 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 725 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 121 tis. € | 138 tis. € | 132 tis. € | 145 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 12 tis. € | 7 343 € | 1 374 € | 244 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 716 € | 1 590 € | 1 181 € | 1 334 € |
| Časové rozlíšenie | 2 272 € | 1 943 € | 1 957 € | 275 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 145 tis. € | 155 tis. € | 137 tis. € | 148 tis. € |
| Vlastné imanie | 46 tis. € | 61 tis. € | 62 tis. € | 74 tis. € |
| Základné imanie | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € | 2 000 € |
| HV minulých rokov | 6 864 € | 21 tis. € | 39 tis. € | 40 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 18 tis. € | 17 tis. € | 628 € | 12 tis. € |
| Záväzky | 99 tis. € | 94 tis. € | 75 tis. € | 74 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 275 € | 1 448 € | 1 554 € | 1 579 € |
| Krátkodobé záväzky | 98 tis. € | 92 tis. € | 74 tis. € | 73 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 4 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Friesenstrasse 12, 47445 Moers, Nemecká spolková republika
Adresa Onderwijslaan 87, 3600 Genk, Belgické kráľovstvo
Adresa Bosákova 3783/7, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hlavná 128/115, 97656 Pohronská Polhora, Slovenská republika
Adresa Friesenstrasse 12, 47445 Moers, Nemecká spolková republika
Adresa Bosákova 3783/7, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Bosákova 3783/7, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Onderwijslaan 87, 3600 Genk, Belgické kráľovstvo
Adresa Hviezdoslavovo námestie 7, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavovo námestie 7, 81102 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.