Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46748041・Pod Juhom 7666, 911 01 Trenčín・Založené 2012
Obrat 2023
613 €
−71 %Zisk 2023
−6 202 €
−16 %Aktíva
35 tis. €
−15 %Vlastný kapitál
35 tis. €
−15 %Zadlženosť
0,3 %
−0,2 ppHrubá marža
-1 649,4 %
−1 695 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1 011,7 %
−758 ppZisk / výnosy
ROA
-17,5 %
−4,7 ppRentabilita aktív
ROE
-17,5 %
−4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
328,44
+57 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−6 202 €
−16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
35 tis. €
−8,5 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-43,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 97 tis. € | 14 tis. € | 2 100 € | 160 € |
| Pridaná hodnota | 24 tis. € | 454 € | 951 € | −2 639 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 97 tis. € | 18 tis. € | 2 100 € | 613 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 895 € | −2 942 € | −5 339 € | −6 202 € |
| Daň z príjmov | 1 570 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 60 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Neobežný majetok | 14 tis. € | 8 211 € | 2 916 € | −1 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 14 tis. € | 8 211 € | 2 916 € | −1 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 46 tis. € | 39 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 € | 519 € | 1 647 € | 19 € |
| Finančné účty | 46 tis. € | 39 tis. € | 37 tis. € | 35 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 60 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Vlastné imanie | 50 tis. € | 47 tis. € | 42 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 36 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € | 37 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 895 € | −2 942 € | −5 339 € | −6 202 € |
| Záväzky | 10 tis. € | 390 € | 186 € | 108 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 10 tis. € | 390 € | 186 € | 108 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
27 registrovaných činností
Adresa 5.Května 78, 25041 Dolní Břežany, Česká republika
Adresa Námestie Matice Slovenskej 4262/22, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Gagarinova 300/3, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Adresa 5. Května 78, 25241 Dolní Břežany, Česká republika
Adresa Námestie Matice Slovenskej 4262/22, 01841 Dubnica nad Váhom, Slovenská republika
Adresa Gagarinova 300/3, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.