Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46748377・Obrancov mieru 1230, 919 04 Smolenice・Založené 2012
Obrat 2025
535 tis. €
−13 %Zisk 2025
21 tis. €
−76 %Aktíva
574 tis. €
−2,5 %Vlastný kapitál
522 tis. €
+4,2 %Zadlženosť
8,9 %
−5,8 ppHrubá marža
45,0 %
−7,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,9 %
−10 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
4,0 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
20,82
+156 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
33 tis. €
−70 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
36,6 %
+15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
496 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 563 tis. € | 564 tis. € | 579 tis. € | 532 tis. € |
| Pridaná hodnota | 300 tis. € | 289 tis. € | 301 tis. € | 239 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 565 tis. € | 565 tis. € | 614 tis. € | 535 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 101 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € | 21 tis. € |
| Daň z príjmov | 31 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 31 tis. € | 23 tis. € | 23 tis. € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 452 tis. € | 526 tis. € | 588 tis. € | 574 tis. € |
| Neobežný majetok | 47 tis. € | 81 tis. € | 136 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 45 tis. € | 78 tis. € | 133 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € | 2 500 € |
| Obežný majetok | 403 tis. € | 443 tis. € | 451 tis. € | 521 tis. € |
| Zásoby | 161 € | 0 € | 61 € | 62 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 239 tis. € | 244 tis. € | 198 tis. € | 218 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 164 tis. € | 199 tis. € | 252 tis. € | 303 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 976 € | 2 412 € | 1 490 € | 1 266 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 452 tis. € | 526 tis. € | 588 tis. € | 574 tis. € |
| Vlastné imanie | 375 tis. € | 461 tis. € | 501 tis. € | 522 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 269 tis. € | 370 tis. € | 410 tis. € | 496 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 101 tis. € | 86 tis. € | 86 tis. € | 21 tis. € |
| Záväzky | 77 tis. € | 65 tis. € | 87 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 709 € | 1 994 € | 1 419 € | 1 132 € |
| Krátkodobé záväzky | 68 tis. € | 26 tis. € | 55 tis. € | 25 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 23 tis. € | 17 tis. € | 12 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 5 844 € | 5 844 € | 5 844 € |
| Rezervy | 6 562 € | 7 382 € | 6 384 € | 7 343 € |
| Časové rozlíšenie | 240 € | 252 € | 252 € | 284 € |
Vývoj daňových povinností
6 registrovaných činností
Adresa Zvončín 351, 91901 Zvončín, Slovenská republika
Adresa V. Clementisa 37, 91701 Trnava, Slovenská republika
Adresa Jazdecká 8552/52, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa Zvončín 351, 91901 Zvončín, Slovenská republika
Adresa Jazdecká 8552/52, 91708 Trnava, Slovenská republika
Adresa V. Clementisa 37, 91701 Trnava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.