Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46751114・Komenského 808/29, 06901 Snina・Založené 2012
Obrat 2025
297 tis. €
+9,8 %Zisk 2025
8 293 €
+15 %Aktíva
98 tis. €
+21 %Vlastný kapitál
27 tis. €
+43 %Zadlženosť
72,0 %
−4,4 ppHrubá marža
15,4 %
+0,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,8 %
+0,1 ppZisk / výnosy
ROA
8,5 %
−0,5 ppRentabilita aktív
ROE
30,2 %
−7,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,25
−3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+15 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,3 %
+0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
−1,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 210 tis. € | 197 tis. € | 270 tis. € | 297 tis. € |
| Pridaná hodnota | 32 tis. € | 31 tis. € | 41 tis. € | 46 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 210 tis. € | 197 tis. € | 270 tis. € | 297 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 626 € | 510 € | 7 233 € | 8 293 € |
| Daň z príjmov | 384 € | 139 € | 1 923 € | 2 248 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 91 tis. € | 73 tis. € | 81 tis. € | 98 tis. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 5 679 € | 1 650 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 5 679 € | 1 650 € | 10 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 79 tis. € | 67 tis. € | 80 tis. € | 88 tis. € |
| Zásoby | 75 tis. € | 51 tis. € | 41 tis. € | 34 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 2 877 € | 1 921 € | 24 tis. € | 33 tis. € |
| Finančné účty | 1 380 € | 14 tis. € | 15 tis. € | 21 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 91 tis. € | 73 tis. € | 81 tis. € | 98 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 12 tis. € | 19 tis. € | 27 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 217 € | 5 957 € | 6 467 € | 14 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 626 € | 510 € | 7 233 € | 8 293 € |
| Záväzky | 80 tis. € | 61 tis. € | 62 tis. € | 71 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 458 € | 667 € | 537 € | 442 € |
| Krátkodobé záväzky | 46 tis. € | 60 tis. € | 61 tis. € | 70 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
17 registrovaných činností
Adresa Komenského 808/29, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Nad Cirochou 2345/46, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Komenského 808/29, 06901 Snina, Slovenská republika
Adresa Nad Cirochou 2345/46, 06901 Snina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.