Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 46754938・Kamenná 11, 01001 Žilina・Založené 2012
Obrat 2025
490 tis. €
+16 %Zisk 2025
22 tis. €
+180 %Aktíva
309 tis. €
+2,3 %Vlastný kapitál
87 tis. €
+34 %Zadlženosť
71,9 %
−6,6 ppHrubá marža
26,6 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,5 %
+11 ppZisk / výnosy
ROA
7,1 %
+16 ppRentabilita aktív
ROE
25,2 %
+67 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,56
+19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
24 tis. €
+196 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,5 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−95 tis. €
+14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
1,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 544 tis. € | 449 tis. € | 416 tis. € | 449 tis. € |
| Pridaná hodnota | 125 tis. € | 107 tis. € | 64 tis. € | 119 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 551 tis. € | 491 tis. € | 421 tis. € | 490 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 300 € | −669 € | −27 tis. € | 22 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 441 € | 136 € | 1 920 € | 2 562 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 260 tis. € | 266 tis. € | 302 tis. € | 309 tis. € |
| Neobežný majetok | 122 tis. € | 145 tis. € | 205 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 122 tis. € | 145 tis. € | 205 tis. € | 189 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 137 tis. € | 122 tis. € | 97 tis. € | 120 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 109 tis. € | 73 tis. € | 74 tis. € | 60 tis. € |
| Finančné účty | 28 tis. € | 49 tis. € | 23 tis. € | 60 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 260 tis. € | 266 tis. € | 302 tis. € | 309 tis. € |
| Vlastné imanie | 93 tis. € | 92 tis. € | 65 tis. € | 87 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −31 tis. € | −26 tis. € | −27 tis. € | −54 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 300 € | −669 € | −27 tis. € | 22 tis. € |
| Záväzky | 167 tis. € | 174 tis. € | 237 tis. € | 222 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 79 tis. € | 63 tis. € | 30 tis. € | 7 579 € |
| Krátkodobé záväzky | 81 tis. € | 104 tis. € | 207 tis. € | 215 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 7 178 € | 7 178 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
20 registrovaných činností
Adresa Lopušné Pažitie 144, 02336 Radoľa, Slovenská republika
Adresa Lopušné Pažitie 144, 02336 Radoľa, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.